Kto sme
Všetky články
Webstránky
Vyberte sekciu
Programovanie

Webstránky

Naše weby pomáhajú klientom zarábať. Veľký dôraz dávame na moderný design a intuitívnu funkčnosť (UX). Medzi našich klientov patria napr. Trustpay, Besteron, Northfinder, Letenky za babku či youtuber Gogo.

Portály

Lokall

Portály

Nový koncept portálu spojeného s eshopom prináša mnoho výhod pre zákazníkov

Akostavat.com

Portály

V spolupráci so známou online agentúrou Basta digital sme sa podieľali na projekte, kde sme navrhli prepracované UX a webový design pre portál venujúci sa stavebníctvu.

Letenky za babku

Portály

Kto by nechcel ušetriť čas a peniaze pri hľadaní letenky? Známemu portálu sme spracovali redizajn, logo, branding a programovanie na mieru

Zamestnam.sk

Portály

Pre klientku sme navrhli nové profesionálne logo, firemnú identitu a pracovný portál s moderným designom a prepracovaným UX.

CliqDate

Portály

Pre nový luxusný zoznamovací portál sme vymysleli názov brandu, logo, prepracovaný webdesign vrátane mobilnej aplikácie a to všetk sme naprogramovali namieru v PHP. Zoznámiť sa v online svete nebolo nikdy jednoduchšie.

Firemné stránky

TrustPay

Firemné stránky

Pre populárny slovenský platobný systém sme spracovali redizajn ich webu na základe nových UX prístupov

Dentique

Firemné stránky

Nová špičková bratislavská klinika od nás dostala nový dizajn a programovanie webu

Game days

Firemné stránky

Populárna herná konferencia sa dočkala nového moderného webu na mieru, vrátane nového loga a brandingu

Tatry Golf Residence Park

Firemné stránky

Túto firemnú web stránku sme naprogramovali na mieru, s cieľom veľmi prehľadne odprezentovať tento lukratívny developerský projekt. Drží sa drží najnovších trendov a pôsobi čisto a prehľadne.

Microsite

Expandeco

Microsite

Pre Besteron a jej klienta Expandeco, ktorý sa zaoberá expanziou e-commerce sme nakódovali modernú microsite / landing page.

Matchinx

Microsite

Pre klienta sme nakódovali modernú microsite, prezentujúcu novú mobilnú aplikáciu a jej možnosti.

Spusti.tv

Microsite

Od tvorby nového loga, cez kompletný branding, končiac vytvorením modernej microsite, sme klientovi vypracovali projekt, ktorým prezentoval svoje online služby streamovania televíznych kanálov.

CRM

Vermont Matrix

CRM

Vytvorili sme profesionálny systém pre predajne, slúžiaci na kompletný management ľudských zdrojov, prepojený s CRM systémom. Prehľadné a maximálne intuitívne UI je ušité na mieru pre klienta a jeho zamestnancov, ktorí systém využívajú na stovkách svojich pobočiek vo svete.

Ďalšía kategória

Aplikácie