Vyberte sekciu
Všetky články
Webstránky
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Webstránky

Naše weby pomáhajú klientom zarábať. Veľký dôraz dávame na moderný design a zrozumiteľnú funkčnosť (UX). Medzi našich klientov patria napr. Letenky za babku, Northfinder, Fredy Ayisi či youtuber Gogo.

Firemné

Tatry Golf Residence Park

Firemné

Túto firemnú web stránku sme naprogramovali na mieru, s cieľom veľmi prehľadne odprezentovať tento lukratívny developerský projekt. Design sa drží najnovších trendov a pôsobi čisto a prehľadne.

Hypoteka.sk

Firemné

Firemná web stránka prezentujúca finančné služby spojená so šikovnou hypotekárnou kalkulačkou na mieru. Web sme doplnili originálnymi a decentnými ilustráciami.

Sangre Azul

Firemné

Pre prestížnu zubnú kliniku sme spracovali firemný web a zároveň sme navrhli nové profesionálne reprezentatívne logo.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

E-shopy

SmartWear

E-shopy

Pre populárny e-shop s drónmi a rôznymi gadgetmi sme spracovali kompletný redesign od loga, cez branding až po tvorbu moderného e-shopu s namieru naprogramovanou požičovňou, bazárom a diskusným fórom.

WinePlanet

E-shopy

Pre najväčší e-shop tohto druhu na Slovensku sme navrhli moderný redesign, ktorý sme nakódovali do funkčnej šablóny.

Kuupto

E-shopy

Nakupovanie v roku 2021 bude v znamení najmodernejších technológií vrátane Blockchainu a vlastných kryptomien. Tento progresívny e-shop smerujúci na globálny trh od nás dostal brand style, moderné logo, UX, webdesign a programovanie celého systému na mieru. Vidíme sa čoskoro online.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Portály

Akostavat.com

Portály

V spolupráci so známou online agentúrou Basta digital sme sa podieľali na projekte, kde sme navrhli prepracované UX a webový design pre portál venujúci sa stavebníctvu.

Zamestnam.sk

Portály

Pre klientku sme navrhli nové profesionálne logo, firemnú identitu a pracovný portál s moderným designom a prepracovaným UX.

CliqDate

Portály

Pre nový luxusný zoznamovací portál sme vymysleli názov brandu, logo, prepracovaný webdesign vrátane mobilnej aplikácie a to všetko sme naprogramovali namieru v PHP. Zoznámiť sa v online svete nebolo nikdy jednoduchšie.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Microsite

Expandeco

Microsite

Pre Besteron a jej klienta Expandeco, ktorý sa zaoberá expanziou e-commerce sme nakódovali modernú microsite / landing page.

Matchinx

Microsite

Pre klienta sme nakódovali modernú microsite, prezentujúcu novú mobilnú aplikáciu a jej možnosti.

Spusti.tv

Microsite

Od tvorby nového loga, cez kompletný branding, končiac vytvorením modernej microsite, sme klientovi vypracovali projekt, ktorým prezentoval svoje online služby streamovania televíznych kanálov.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

CRM

Vermont Matrix

CRM

Vytvorili sme profesionálny systém pre predajne, slúžiaci na kompletný management ľudských zdrojov, prepojený s CRM systémom. Prehľadné a maximálne intuitívne UI je ušité na mieru pre klienta a jeho zamestnancov, ktorí systém využívajú na stovkách svojich pobočiek vo svete.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Ďalšía kategória

Aplikácie

Zobraz