Vyberte sekciu
Všetky články
Webstránky
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Webstránky

Naše weby pomáhajú klientom zarábať. Veľký dôraz dávame na moderný design a intuitívnu funkčnosť (UX). Medzi našich klientov patria napr. Trustpay, Besteron, Northfinder, Letenky za babku či youtuber Gogo.

E-shopy

SmartWear

E-shopy

Pre populárny e-shop s drónmi a rôznymi gadgetmi sme spracovali kompletný redesign od loga, cez branding až po tvorbu moderného e-shopu s namieru naprogramovanou požičovňou, bazárom a diskusným fórom.

WinePlanet

E-shopy

Pre najväčší e-shop tohto druhu na Slovensku sme navrhli moderný redesign, ktorý sme nakódovali do funkčnej šablóny.

Kuupto

E-shopy

Nakupovanie v roku 2021 bude v znamení najmodernejších technológií vrátane Blockchainu a vlastných kryptomien. Tento progresívny e-shop smerujúci na globálny trh od nás dostal brand style, moderné logo, UX, webdesign a programovanie celého systému na mieru. Vidíme sa čoskoro online.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Portály

Akostavat.com

Portály

V spolupráci so známou online agentúrou Basta digital sme sa podieľali na projekte, kde sme navrhli prepracované UX a webový design pre portál venujúci sa stavebníctvu.

Zamestnam.sk

Portály

Pre klientku sme navrhli nové profesionálne logo, firemnú identitu a pracovný portál s moderným designom a prepracovaným UX.

CliqDate

Portály

Pre nový luxusný zoznamovací portál sme vymysleli názov brandu, logo, prepracovaný webdesign vrátane mobilnej aplikácie a to všetk sme naprogramovali namieru v PHP. Zoznámiť sa v online svete nebolo nikdy jednoduchšie.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Firemné

Tatry Golf Residence Park

Firemné

Túto firemnú web stránku sme naprogramovali na mieru, s cieľom veľmi prehľadne odprezentovať tento lukratívny developerský projekt. Design sa drží najnovších trendov a pôsobi čisto a prehľadne.

Hypoteka.sk

Firemné

Firemná web stránka prezentujúca finančné služby spojená so šikovnou hypotekárnou kalkulačkou na mieru. Web sme doplnili originálnymi a decentnými ilustráciami.

Sangre Azul

Firemné

Pre prestížnu zubnú kliniku sme spracovali firemný web a zároveň sme navrhli nové profesionálne reprezentatívne logo.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Microsite

Expandeco

Microsite

Pre Besteron a jej klienta Expandeco, ktorý sa zaoberá expanziou e-commerce sme nakódovali modernú microsite / landing page.

Matchinx

Microsite

Pre klienta sme nakódovali modernú microsite, prezentujúcu novú mobilnú aplikáciu a jej možnosti.

Spusti.tv

Microsite

Od tvorby nového loga, cez kompletný branding, končiac vytvorením modernej microsite, sme klientovi vypracovali projekt, ktorým prezentoval svoje online služby streamovania televíznych kanálov.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

CRM

Vermont Matrix

CRM

Vytvorili sme profesionálny systém pre predajne, slúžiaci na kompletný management ľudských zdrojov, prepojený s CRM systémom. Prehľadné a maximálne intuitívne UI je ušité na mieru pre klienta a jeho zamestnancov, ktorí systém využívajú na stovkách svojich pobočiek vo svete.

Ďalšie projekty

drag&dropdrag&drop

Ďalšía kategória

Aplikácie

Zobraz