Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba webových aplikácií

Zvýšte svoju efektivitu vďaka aplikáciám a informačným systémom na mieru.

Webové aplikácie na mieru

Firemné webstránky, eshopy, portály, microsites, CRM a informačné systémy. Toto je len krátky zoznam projektov, ktoré tvoríme. Pokiaľ máte záujem o vývoj webovej aplikácie presne ušitej na váš business, napíšte nám a spoločne sa na to pozrieme. V našom svete neexistujú problémy, iba výzvy. Nech sa vám vaša vízia zdá akokoľvek odvážna, my ju naplníme.

ERP a CRM systémy

Firemné systémy (nazývané tiež ERM a CRM) sú čoraz obľúbenejšie v rôznych odvetviach podnikania a automatizácie. Patria sem fakturačné programy, správa objednávok a klientov, riadenie vnútorných procesov firmy a mnoho ďalšieho. Zvyšujú efektivitu a tým prirodzene aj profit. Pripravíme vám najefektívnejšie riešenie a umožníme vašej firme ďalej rásť.

ERP/CRM

Funkčné a intuitívne navrhnuté portály premyslené do posledného detailu

Vyberte projekt

Pre klienta sme vytvorili moderný profesionálny portál na mieru, ktorý sprostredkúva výmenu vecí medzi ľuďmi a propaguje udržateľný životný štýl.

Pokročilé funkcie

Tvorba webových aplikácií na mieru zahŕňa programovanie zložitých funkcií, ktoré nenájdeme na bežnej webstránke. Patria sem rozsiahle databázy, automatizácie, synchronizácie a prepojenia na ďalšie aplikácie tretích strán. Výsledkom je, že takýto ERP/CRM systém pomáha klientom v ich každodennom podnikaní, zjednodušuje každodenné procesy a tým šetrí čas a peniaze.

Prepojenie procesov

Do tejto kategórie spadajú rozmanité webové aplikácie. Obvykle ide o CRM systém na mieru, ale čoraz viac nás klienti oslovujú, keď si chcú vytvoriť rezervačný systém, skladový systém, evidenciu dochádzky a ďalšie aplikácie, ktoré následne dokážeme synchronizovať a napojiť na hlavnú webstránku, portál či eshop.

Jednoduchosť úprav

Keďže tvorba web aplikácií je robená na mieru a v našich systémoch, vieme robiť upgrady a projekty škálovať efektívne a rýchlo podľa aktuálnych požiadaviek klientov. To je najväčšia výhoda, ktorú programovanie na mieru prináša, na rozdiel od šablónových systémov, ktoré ponúkajú stále to isté, bez prihliadnutia na špecifické potreby zákazníka.

Programovanie na mieru

Pri tvorbe webov a CRM systémov využívame profesionálne štandardy v programovaní. Ide o programovací jazyk PHP s použitím osvedčených frameworkov, akými sú Laravel, Symfony, Nette a ďalšie. Tiež využívame Javascript a jeho frameworky ako React, Angular, Vue a Node. Špecifické webové aplikácie tvoríme s použitím Java, Python a ASP.

Ďalšía kategória

Vývoj mobilných aplikácií