Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Webstránky na mieru

U nás je vaša vlastná webstránka v tých najlepších rukách. Nezáleží na tom, či je cieľom firemný web alebo komplexný eshop na mieru s tisíckami produktov.

Tvorba webu

Tvoríme webstránky na mieru, ktoré klientom zarábajú, pretože to je našou prioritou. Do nášho portfólia patrí eshop na mieru, portálové riešenia, firemné web stránky, WordPress stránky, ale aj sofistikované firemné informačné systémy (CRM) a programovanie na mieru. Obráťte sa na nás s čímkoľvek. Náš 15 členný tím developerov sa postará o každú vašu požiadavku.

Dizajn webu & UX

Keď návštevník príde prvýkrát do styku s vašou značkou, netreba podceniť UX dizajn pre dosiahnutie najlepšieho obchodného výkonu stránky. Analyzujeme trh, navrhujeme prototypy a web dizajn. Všetky výstupy s vami pripomienkujeme, aby sme predčili vaše očakávania. UX správanie návštevníkov monitorujeme aj po spustení a navrhujeme vylepšenia, ktoré vám prinesú ešte väčší zisk.

Portály

Funkčné a intuitívne navrhnuté portály premyslené do posledného detailu

Vyberte projekt

Pre klienta sme vytvorili moderný profesionálny portál na mieru, ktorý sprostredkúva výmenu vecí medzi ľuďmi a propaguje udržateľný životný štýl.

Vlastný web na mieru

Určite ste sa stretli s ponukami, kde je tvorba web stránok vlastne len prenájom stránky či eshopu, alebo hotových šablón, ktoré vám ponúkajú na výber. Tieto riešenia sú obmedzené a často klienti po čase zistia, že sú v slepej uličke, investovali tam postupne nemalé peniaze, a webstránka ani nepatrí im. Nerobte túto začiatočnícku chybu a zistite, čo vám vie ponúknuť konečne vaša vlastná webstránka na mieru.

Responzívny web

Kvalitná responzivita je u nás samozrejmosť, keďže vyše 70 % návštevníkov webov prichádza v dnešnej dobe cez mobily a appky. Web stránky na mieru sa bez perfektného prispôsobenia na všetky rozlíšenia nezaobídu a dávame na to veľký dôraz. Tvorba webu sa riadi tzv. mobile first prístupom, kde navrhujeme prioritne responzívny web a desktop verziu až následne.

Kódovanie & Programovanie

Na základe schváleného dizajnu webu pokračuje tvorba web stránky kódovaním front-endu s použitím HTML/CSS/Bootstrap, či najmodernejších technológií ako React, Angular a Vue. Programovanie webu tvorí jadro (back-end). Webstránky na mieru tvoríme v PHP/JAVA/JS a ďalších profesionálnych programovacích jazykoch. Celý postup prác nájdete tu.

Optimalizácia & Servis

Bez optimalizácie sa profesionálna tvorba webových stránok nezaobíde. Každá webstránka na mieru je prispôsobená pre všetky prehliadače, zariadenia, optimalizujeme rýchlosť a SEO (Google). Na konci vývoja prebieha rozsiahly testing, ktorý zabezpečí, že webstránka funguje spoľahlivo za všetkých okolností. Po odovzdaní projektu poskytujeme záruku a pravidelný servis webstránky.

Ďalšía kategória

Tvorba webu vo WordPresse