Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Tvorba webstránok na mieru

U nás je váš web v tých najlepších rukách. Nezáleží na tom, či potrebujete jednoduchý blog alebo komplexný e-shop s tisíckami produktov.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Webdesign & UX

Intuitívny design je základ. Keď návštevník príde prvýkrát do styku s vašou značkou, netreba nepodceniť UX design pre dosiahnutie čo najlepšieho obchodného výkonu stránky. Zanalyzujeme trh, navrhneme prototypy a webdesign. Kvalitná responzivita je samozrejmosť, keďže vyše 70 % návštev ide cez mobily.

Kódovanie

Tvorba web stránky pokračuje kódovaním front-endu na základe schváleného designu. Ten spracujeme do responzívnej šablóny s použitím HTML/CSS /Bootstrap, či najmodernejšeích technológií ako React alebo Angular. Prototyp takejto šablóny sa validuje a pripomienkuje pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku.

Programovanie

Web development tvorí jadro webu (back-end). Programovanie web stránok zahŕňa návrh architektúry webu, databáz, jednotlivých funkcií a administrácie. Profesionálne web stránky tvoríme v PHP/JAVA/JS a ďalších programovacích jazykoch. Pokiaľ si klient praje, vieme využiť aj opensource riešenia, napr. Wordpress.

Optimalizácia

Bez nej sa tvorba webových stránok nezaobíde. Prispôsobíme web pre všetky prehliadače, zariadenia, optimalizujeme rýchlosť a v neposlednom rade SEO (optimalizáciu pre vyhľadávače - napr. Google). Na konci vývoja prebieha rozsiahly testing, ktorý zabezpečí, že web bude fungovať hladko za všetkých okolností.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*