Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Tvorba webstránok na mieru

Či už ide o firemný web, eshop alebo portál, naše 10+ ročné skúsenosti sa Vám vyplatia. Vývoj webu budete mať v dobrých rukách.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Webdesign & UX

Kvalitný design weby je dôležitý. Patrí sem aj návrh UX (user experience) pre dosiahnutie čo najlepšieho obchodného výkonu stránky. Analyzujeme trh a konkurenciu, navrhujeme prototypy (wireframes) a následne kreslíme samotný design podľa najnovších trendov. Zároveň riešime aj responzivitu, aby sa takýto web na mieru prehľadne zobrazoval na mobiloch. Tento prístup je pre nás prioritou, keďže vyše 70% návštevníkov webu prichádza cez mobilné zariadenia.

Kódovanie

Tvorba web stránky následne pokračuje kódovaním front-endu na základe schváleného webového designu. Ten sa spracuje do plne responzívnej šablóny s použitím buď HTML, CSS a Bootstrap 4, prípadne najmodernejšej technológie ako Javascript - React, Angular, Vue, pokiaľ si to projekt vyžaduje. Obzvlášť keď ide o web na mieru. Prototyp takejto šablóny si môže klient pozrieť a pripomienkovať, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok.

Programovanie

Web development tvorí jadro projektu - back-end. Programovanie web stránok obsahuje návrh architektúry projektu (vychádzajúci z dokumentácie, ktorú pripravíme), tvorbu databáz, jednotlivých funkcií a administrácie. Profesionálne web stránky tvoríme v PHP, JAVA/JAVASCRIPT a ďalších programovacích jazykoch. Pokiaľ si to projekt vyžaduje, využívame aj opensource riešenia ako napr. Wordpress.

Optimalizácia

Žiadna tvorba webových stránok sa nezaobíde bez následnej optimalizácie. Patrí sem prispôsobenie webu pre všetky internetové prehliadače, rozlíšenia, optimalizácia rýchlosti načítania webu a jeho prvkov a v neposlednom rade SEO (optimalizácia pre vyhľadávače - napr. Google). Na konci vývoja prebieha rozsiahly testing, ktorý zabezpečí, že web bude fungovať hladko za všetkých okolností.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*