Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Branding & Corporate Identity

Branding rozpráva príbeh Vašej značky a je jej dušou. Tvorba brandu je tou najvzrušujúcejšou výzvou pre každého designera a marketéra.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Váš príbeh

Branding firmy musí byť zjednotený a prezentovať hodnoty, s ktorými ste ako firma stotožnení. Previesť túto ideu do vizuálnej podoby je výzva. Naše dlhoročné skúsenosti s rozprávaním príbehov našich klientov cez branding to však uľahčujú. Či už potrebujete Vašu značku naštartovať, alebo oživiť, obráťte sa na nás a prinesieme jej čerstvý vzduch.

Identita firmy

Brand nie je len logo, ale celková kultúra Vašej spoločnosti. Patrí sem prezentácia navonok a jej štýl, stratégia, prístup k zákazníkom, spôsob komunikácie, pozícia na trhu, marketingový plán a mnoho ďalšieho. Záleží len na Vás nakoľko si necháte poradiť. Vy sa môžete sústrediť na to, v čom ste najlepší a tvorba brandu bude našou úlohou.

Copywriting

Budovanie značky zahŕňa aj texty, slogany, či články na blogu. Pomôžeme Vám vymyslieť a napísať pútavé texty pre Váš projekt, ktoré predávajú. Pri ich tvorbe vychádzame aj z kľúčových slov a preferencií Vašich potenciálnych zákazníkov. Iba tak vieme dosiahnuť požadovaný predajný efekt a korporátna identita bude celistvá.

Design manuál

Aplikujeme brand manual na rôzne média, podľa toho, čo potrebujete. Patria sem vizitky, foldre na dokumenty, hlavičky, bannery, titulné a profilové obrázky na sociálne siete, newslettre, ale aj taký "detail", akým je podpis v Gmaile. Čo všetko pre Vás vytvoríme, záleží len na Vás a Vašich individuálnych potrebách.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*