Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Firemná identita

Brand rozpráva príbeh značky. Je vskutku dušou vášho biznisu. Tvorba brandu je tou najvzrušujúcejšou výzvou pre každého dizajnéra.

Branding značky

Branding alebo korporátna identita spočíva v budovaní a posilňovaní značky vašej firmy s cieľom upútať pozornosť návštevníkov a pretvoriť ich na verných zákazníkov, ktorí využijú vaše služby, kúpia váš produkt a budú sa k vám radi opakovane vracať.

Identita firmy

Brand nie je len logo. Je to celková komunikácia firmy smerom k zákazníkom. Stratégia a marketingový plán tu tiež hrajú nezastupiteľnú úlohu. Nechajte si poradiť od profesionálov. Venujte sa tomu, čo vám ide najlepšie a tvorba brandu bude na nás.

Branding

Vybudujte si známu značku, s ktorou sa vaši zákazníci budú vedieť stotožniť

Vyberte projekt

Pre populárnu českú značku sme vypracovali nové logo a vizuálnu identitu

Success story

Branding firmy má jasne vyjadrovať hodnoty, na ktorých váš biznis stojí. Previesť túto ideu do vizuálnej podoby je skutočné umenie. Naše dlhoročné skúsenosti zaručujú, že či už chcete vašu značku naštartovať, alebo oživiť, ste na správnej adrese.

Rebranding

Mnoho firiem, ktoré sú už dlhšie na trhu, má vybudovanú svoju značku, ale akosi jej chýba šmrnc, prípadne sa vzdialila cieľovej skupine. Prekonzultujeme s vami spôsob ako značku oživiť a navrhnúť komunikáciu s klientami efektívnejšie a sviežo.

Copywriting

Budovanie značky zahŕňa aj texty, slogany či blogové články na web. Vymyslíme pre vás originálne a pútavé texty, ktoré budú nielen inšpirovať, ale hlavne predávať. Pri tvorbe vychádzame z analýz kľúčových slov, ktoré zabezpečia vysokú návštevnosť.

Dizajn manuál

Aplikujeme ho na rôzne médiá podľa vašich preferencií. Vizitka, pečiatka, bannery, hlavičkový papier, sociálne siete, newsletter, či e-mailový podpis. Toto a mnoho ďalšieho nájdete podrobne navrhnuté vo vašom novom modernom dizajn manuáli.

Ďalšía kategória

Grafický dizajn