Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Branding & Korporátna identita

Brand rozpráva príbeh značky. Je vskutku dušou vášho biznisu. Tvorba brandu je tou najvzrušujúcejšou výzvou pre každého dizajnéra.

Success story

Branding firmy má jasne vyjadrovať hodnoty, na ktorých váš business stojí. Previesť túto ideu do vizuálnej podoby je skutočné umenie. Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti zaručujú, že či už chcete vašu značku naštartovať, alebo oživiť, ste na správnej adrese.

Identita firmy

Brand nie je len logo. Je to celkové vystupovanie a komunikácia firmy smerom k zákazníkom. Stratégia a marketingový plán tu tiež hrajú nezastupiteľnú úlohu. Nechajte si poradiť od profesionálov. Venujte sa tomu, čo vám ide najlepšie a tvorba brandu bude na nás.

Copywriting

Budovanie značky zahŕňa aj texty, slogany, reklamné claimy či blogové články. Vymyslíme pre vás originálne a pútavé texty, ktoré budú nielen inšpirovať, ale hlavne predávať. Pri tvorbe textov vychádzame z podrobných analýz kľúčových slov, ktoré zabezpečia vysokú organickú návštevnosť.

Design manuál

Aplikujeme ho na rôzne médiá podľa vašich preferencií. Vizitka, pečiatka, bannery, hlavičkové papiere, grafika na sociálne siete a newsletter, ale aj taký detail, akým je e-mailový podpis. Toto všetko a mnoho ďalšieho nájdete podrobne navrhnuté vo vašom novom modernom design manuále.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*