Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba eshopu Primadonna Collection

Prípadová štúdia

Vlastný eshop na mieru pre exkluzívnu taliansku značku so zameraním na ženskú módu.

Klientka nás oslovila s potrebou prekopať jej pôvodný eshop a dostať ho na vyššiu úroveň a do modernejšieho vzhľadu, aby sa zvýšili jeho tržby. To sa nakoniec aj podarilo. Pozrite sa, ako sme sa s tým popasovali.

Čo sme robili

  • UX & web designUX & web design
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (php + javascript)programovanie (php + javascript)

Úspešný eshop nevznikne sám od seba

Toto všetko obnáša tvorba eshopov, ktoré klientom úspešne a dlhodobo zarábajú.

1

Uchopenie projektu

Klientka nás oslovila s požiadavkou vytvoriť nový eshop. Najskôr sme si s ňou prešli všetky požiadavky, aby sme pochopili jej očakávania a spracovali projektovú dokumentáciu, ktorá by ich reálne naplnila. Pochopili sme čo potrebuje a pridali sme množstvo našich odporúčaní o ktorých vieme, že zaručene fungujú a predávajú.

2

Návrh riešenia

Úloha bola jasná. Vytvoriť moderný a intuitívny eshop, ktorý bude vizuálne imponovať ženskému cieľovému publiku a v ktorom si vždy rady nakúpia exkluzívne oblečenie. Musí byť už na prvý klik zrejmé, o aký eshop ide, a zároveň mať najlepšiu úroveň funkcií, rýchlosti a SEO. Jednoducho, to najlepšie zo sveta programovania a webového dizajnu.

3

Priebeh vývoja

Dizajnér mal voľnú ruku, popustil uzdu kreativite a vytvoril originálny štýl/moodboard. Pri projektoch sa často navrhuje aj korporátna identita. Po schválení sme sa pustili do wireframov (rozloženia stránok) a finálneho webdizajnu. Pravidelne sme klientovi prezentovali výstupy a diskutovali o nich. Projekt sme finálne zverili do rúk našich programátorov.

4

Úspešný výsledok

Pred samotným spustením web optimalizujeme pre prehliadače, responzívnosť a SEO, pre čo najlepšie pozície na Googli. Odovzdaním webu spolupráca s klientom nekončí a projekt vylepšujeme ďalej. Sledujeme správanie návštevníkov cez Hotjar a Google Analytics a na základe získaných dát klientom radíme ako zvýšiť ich tržby.

Webový dizajn na mieru

Profesionálny eshop sa bez neho nezaobíde.

Design eshopu je svieži, jednoduchý a prehľadný, čo je predpokladom k pozitívnemu užívateľskému zážitku (UX). Neodmysliteľnou súčasťou webu sú vysoko kvalitné optimalizované produktové fotografie, ktoré ihneď upútajú návštevníka a pôsobia dôveryhodne.

Viac podstránok

Ďalší projekt

Roomfactory