Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Máme kód na úspech

Náš skúsený 15 členný tím vdýchne dušu každému vášmu nápadu.

Prezraďte nám vaše očakávania a my zrealizujeme všetko od projektovej dokumentácie až po fungujúci projekt pripravený prinášať vám dlhodobo zisk.

Tvorba eshopu

Online predaj na dosah ruky

Konečne vlastný eshop ušitý priamo na vás. Ponúkame desiatky profesionálnych funkcií a vždy aj niečo navyše. Zabudnite na krabicové riešenia. Začnite zarábať s moderným eshopom od Narative.

Tvorba web stránok

Programovanie & Development

Mať modernu a profesionálnu webovú stránku nebolo nikdy jednoduchšie. Každý web navrhujeme na mieru. Kontaktujte nás a získajte nezáväznú ponuku ešte dnes.

Tvorba webu vo WordPresse

WordPress, WooCommerce & tvorba pluginov

Táto platforma je veľmi obľúbená pre rýchlu inštaláciu a mnohé vylepšenia a pluginy, ktoré ponúka. V kombinácii s vlastnou témou na mieru ide o výborný pomer kvality a ceny.

Vývoj webových aplikácií

Naprogramujeme doslova všetko

Ani webové aplikácie podľa zložitých špecifikácií nie sú pre nás žiaden problém. Či už potrebujete CRM / informačný systém pre váš podnik alebo čokoľvek iné, oslovte nás a nájdeme optimálne riešenie.

Vývoj mobilných aplikácií

Android, iOS, Multiplatform - React, Angular, Vue

Tvoríme moderné mobilné aplikácie. Prevedieme vás kompletným procesom výroby od prvotných návrhov pre dizajn aplikácie, cez samotný development až po finálnu distribúciu do Google Play a App Store.

Ďalšía kategória

Dizajn