Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba eshopu Elusia

Prípadová štúdia

Profesionálny eshop na mieru s exkluzívnymi dizajnovými svietidlami.

Klient sa rozhodol pre redizajn eshopu, aby ho dostal na vyššiu úroveň a odlíšil sa od konkurencie. Po konzultáciách sme vytvorili moderný a prehľadný webdizajn, vďaka ktorému vyniknú jednotlivé produkty.

Čo sme robili

  • UX & web designUX & web design
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (php + javascript)programovanie (php + javascript)

Úspešný eshop nevznikne sám od seba

Tvorba eshopu premyslená do posledného detailu.

1

Uchopenie projektu

Klient nás oslovil s projektom na kompletný redizajn eshopu, ktorý by išiel s dobou čo sa týka najnovších technológií, možností administrácie a s dôrazom na čistý decentný web dizajn a UX prístup. Najskôr sme si s klientom prešli všetky požiadavky, aby sme pochopili jeho očakávania a spracovali projektovú dokumentáciu, ktorá by ich reálne naplnila.

2

Návrh riešenia

Úloha bola jasná. Kompletne „prekopať” starý eshop a vymyslieť jednoduché funkčné a elegantné používateľské rozhranie, kde bude zákazník schopný rýchlo sa orientovať v širokom sortimente svietidiel. Pri klientovi Elusia sme išli cestou „menej je viac”. Samozrejmosťou je najlepšia možná technologická úroveň funkcií, rýchlosti a SEO.

3

Priebeh vývoja

Dizajnér mal voľnú ruku, popustil uzdu kreativite a vytvoril originálny štýl/moodboard. Pri projektoch sa často navrhuje aj korporátna identita. Po schválení sme sa pustili do wireframov (rozloženia stránok) a finálneho webdizajnu. Pravidelne sme klientovi prezentovali výstupy a diskutovali o nich. Projekt sme finálne zverili do rúk našich programátorov.

4

Úspešný výsledok

Pred samotným spustením web optimalizujeme pre prehliadače, responzívnosť a SEO, pre čo najlepšie pozície na Googli. Odovzdaním webu spolupráca s klientom nekončí a projekt vylepšujeme ďalej. Sledujeme správanie návštevníkov cez Hotjar a Google Analytics a na základe získaných dát klientom radíme ako zvýšiť ich tržby.

Webový dizajn na mieru

Profesionálny eshop sa bez neho nezaobíde.

Pokiaľ ide o dizajn stránky, eshop Elusia drží krok s najnovšími trendmi. Prepojenie estetiky a funkčnosti vedie k zvýšeniu dôveryhodnosti a rastu značky, keďže zákazníci sa do takého online obchodu vždy radi vrátia. Dôraz na vysoké konverzie a UX zas zabezpečuje vysoké obraty a zisky.

Viac podstránok

Ďalší projekt

Kuupto