Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Programovanie aplikácií

Tvorba mobilnej aplikácie je moderný spôsob ako prezentovať svoju značku a získať nových klientov. My v Narative vieme, ako na to.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba aplikácií pre Android

Programovanie Android aplikácií je najčastejší typ mobilnej aplikácie v našom štúdiu. Táto platforma je veľmi obľúbená pre jej všestrannosť a množstvo zariadení, ktoré podporuje. Nie je limitovaná len na appky pre smartfóny, ale aj na TV, set-top-boxy, firemný hardware či automobilový priemysel. Využíva tzv. material design, ktorý pochádza od Googlu a je nášmu štúdiu graficky blízky. Android appky programujeme v JAVE.

Programovanie aplikácií pre iOS

Aplikácie pre iOS určené výhradne pre zariadenia od Apple sú známe svojou bezpečnosťou a všestrannou kompatibilitou. To je naša priorita aj v Narative a dávame na to veľký dôraz. V kombinácii s prémiovým designom, ktorým sme známi, Vám vieme vytvoriť štýlovú a funkčnú appku použiteľnú pre iPhone, iPad či Apple Watch. Programovanie iOS zabezpečujeme v programovacom jazyku Swift.

Multiplatform

Najmodernejší spôsob, ktorý ponúka programovanie aplikácií. Napr. React Native z dielne Facebooku umožňuje vývoj mobilných aplikácií pre iOS, Android a aj bežnú webovú aplikáciu. Všetko v jednom univerzálnom kóde. Má to veľké množstvo výhod. Využívame moderné a overené postupy, tzv. best practices, aby sme docielili čo najlepší výsledok.

Aplikácie pre portály

Veľakrát majú úspešné portály aj svoju verziu mobilnej aplikácie, ktorá im zabezpečuje ľahší prístup k ich službám. Takýmto spôsobom sme vytvorili aplikácie pre také známe slovenské portály akými sú Autobazar.eu, či Topreality.sk. Pokiaľ máte portálové riešenie a zvažujete aj mobilnú aplikáciu, práve teraz je tá správna doba.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*