Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba mobilnej aplikácie

Tvorba mobilnej aplikácie je moderný spôsob ako prezentovať vašu značku a získať nových klientov. My v Narative vieme, ako na to.

Vývoj mobilných aplikácií

Tvoríme jednak natívne, ale aj hybridné a multiplatformové mobilné aplikácie na mieru. Vytvorenie mobilnej aplikácie je zložitý proces, ktorý ale v rukách profesionálov prebieha ako po masle. Vďačíme za to moderným a efektívnym postupom pri developmente. Presvedčte sa o našej kvalite a nechajte si vytvoriť mobilnú appku v Narative.

Dizajn mobilnej aplikácie

Tak ako aj pri iných projektoch, ktoré tvoríme na mieru, či už ide o eshopy, portály či firemné webstránky, rovnako aj vývoj mobilnej aplikácie na mieru začína UX analýzou, tvorbou wireframov pre aplikáciu a samotného dizajnu, ktorý s klientom priebežne diskutujeme, aby splnil všetky jeho očakávania, jednak ohľadom vizuálu ale aj logiky a intuitívnosti.

Appky

Nikdy nebolo jednoduchšie vytvoriť si modernú mobilnú aplikáciu

Vyberte projekt

Pre nový portál sme vymysleli branding vrátane názvu, UX dizajn pre portál a appku a programovanie na mieru

Tvorba aplikácií pre Android

Android aplikácie sú medzi mobilnými aplikáciami najrozšírenejšie. Táto platforma je veľmi obľúbená pre jej otvorenosť a univerzálnosť, keďže beží na mnohých zariadeniach. Android aplikácie nie sú limitované len pre smartfóny, ale využívajú sa aj na TV, automotive či firemnom hardvéri. Natívne Android aplikácie programujeme v JAVE.

Programovanie aplikácií pre iOS

iOS aplikácie sú určené výhradne pre zariadenia Apple. Obľúbené sú najmä vďaka bezpečnosti a rýchlosti. Tieto dva faktory sú u nás prioritou. V kombinácii s prémiovým dizajnom, ktorým sme známi, vám vytvoríme štýlovú appku použiteľnú pre iPhone, iPad či AppleWatch. Programovanie iOS zabezpečujeme v jazyku SWIFT.

Multiplatformové riešenie

Najmodernejšie programovacie jazyky (React od Facebooku, či Angular od Googlu) umožňujú vývoj aplikácií na mieru, ktoré spustíte rovnako v iOS, v Androide ale aj ako bežnú webovú aplikáciu. Všetko v jednom kóde, čo so sebou prináša množstvo výhod. Využívame najlepšie postupy, tzv. best practices, aby sme docielili čo najlepší výsledok.

Aplikácia ako doplnok k webu

Mnohé známe a úspešné weby v poslednej dobe prichádzajú na trh so svojou verziou mobilnej aplikácie, ktorá používateľom dáva ľahší prístup k ich službám. V Narative sme takéto appky vytvorili pre viaceré portály, napr. Autobazar.eu či Topreality.sk. Pokiaľ máte webstránku a zvažujete aj mobilnú aplikáciu, neváhajte a oslovte nás.

Ďalšía kategória

Web dizajn