Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Programovanie aplikácií

Tvorba mobilnej aplikácie je moderný spôsob ako prezentovať vašu značku a získať nových klientov. My v Narative vieme, ako na to.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba aplikácií pre Android

Android aplikácie sú medzi mobilnými aplikáciami najrozšírenejšie. Táto platforma je veľmi obľúbená pre jej otvorenosť a univerzálnosť, keďže beží na mnohých zariadeniach. Android appky nie sú limitované len pre smartfóny, ale využívajú sa aj na TV, automotive či firemnom hardvéri. Natívne Android appky programujeme v JAVE.

Programovanie aplikácií pre iOS

iOS aplikácie sú určené výhradne pre zariadenia Apple. Obľúbené sú najmä vďaka bezpečnosti a rýchlosti. Tieto dva faktory sú u nás prioritou. V kombinácii s prémiovým dizajnom, ktorým sme známi, vám vytvoríme štýlovú appku použiteľnú pre iPhone, iPad či AppleWatch. Programovanie iOS zabezpečujeme v jazyku SWIFT.

Multiplatforma

Najmodernejšie programovacie jazyky (React od Facebooku, či Angular od Googlu) umožňujú vývoj univerzálnych appiek, ktoré spustíte rovnako v iOS, v Androide ale aj ako bežnú webovú aplikáciu. Všetko v jednom praktickom kóde, čo so sebou prináša množstvo výhod. Využívame najlepšie postupy, tzv. best practices, aby sme docielili čo najlepší výsledok.

Aplikácie pre portály

Mnohé známe a úspešné portály v poslednej dobe prichádzajú na trh so svojou verziou mobilnej aplikácie, ktorá používateľom dáva ľahší prístup k ich službám. V Narative sme takéto appky vytvorili pre viaceré portály, napr. Autobazar.eu či Topreality.sk. Pokiaľ máte portál a zvažujete aj mobilnú aplikáciu, teraz je tá správna doba.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*