Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Programovanie aplikácií

Tvorba mobilnej aplikácie je moderný spôsob ako prezentovať vašu značku a získať nových klientov. My v Narative vieme, ako na to.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba aplikácií pre Android

Android aplikácie sú medzi mobilnými aplikáciami najrozšírenejšie. Táto platforma je veľmi obľúbená pre jej otvorenosť a univerzálnosť, keďže beží na mnohých zariadeniach. Android appky nie sú limitované len pre smartfóny, ale využívajú sa aj na TV, automotive či firemnom hardvéri. Natívne Android appky programujeme v JAVE.

Programovanie aplikácií pre iOS

iOS aplikácie sú určené výhradne pre zariadenia Apple. Obľúbené sú najmä vďaka bezpečnosti a rýchlosti. Tieto dva faktory sú u nás prioritou. V kombinácii s prémiovým dizajnom, ktorým sme známi, vám vytvoríme štýlovú appku použiteľnú pre iPhone, iPad či AppleWatch. Programovanie iOS zabezpečujeme v jazyku SWIFT.

Multiplatforma

Najmodernejšie programovacie jazyky (React od Facebooku, či Angular od Googlu) umožňujú vývoj univerzálnych appiek, ktoré spustíte rovnako v iOS, v Androide ale aj ako bežnú webovú aplikáciu. Všetko v jednom praktickom kóde, čo so sebou prináša množstvo výhod. Využívame najlepšie postupy, tzv. best practices, aby sme docielili čo najlepší výsledok.

Aplikácie pre portály

Mnohé známe a úspešné portály v poslednej dobe prichádzajú na trh so svojou verziou mobilnej aplikácie, ktorá používateľom dáva ľahší prístup k ich službám. V Narative sme takéto appky vytvorili pre viaceré portály, napr. Autobazar.eu či Topreality.sk. Pokiaľ máte portál a zvažujete aj mobilnú aplikáciu, teraz je tá správna doba.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*