Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Programovanie aplikácií

Tvorba mobilnej aplikácie je moderný spôsob ako prezentovať svoju značku a získať nových klientov. My v Narative vieme, ako na to.

Tvorba aplikácií pre Android

Programovanie Android aplikácií je najčastejší typ mobilnej aplikácie v našom štúdiu. Táto platforma je veľmi obľúbená pre jej všestrannosť a množstvo zariadení, ktoré podporuje. Nie je limitovaná len na appky pre smartfóny, ale aj na TV, set-top-boxy, firemný hardware či automobilový priemysel. Využíva tzv. material design, ktorý pochádza od Googlu a je nášmu štúdiu graficky blízky. Android appky programujeme v JAVE.

Programovanie aplikácií pre iOS

Aplikácie pre iOS určené výhradne pre zariadenia od Apple sú známe svojou bezpečnosťou a všestrannou kompatibilitou. To je naša priorita aj v Narative a dávame na to veľký dôraz. V kombinácii s prémiovým designom, ktorým sme známi, Vám vieme vytvoriť štýlovú a funkčnú appku použiteľnú pre iPhone, iPad či Apple Watch. Programovanie iOS zabezpečujeme v programovacom jazyku Swift.

Multiplatform

Najmodernejší spôsob, ktorý ponúka programovanie aplikácií. Napr. React Native z dielne Facebooku umožňuje vývoj mobilných aplikácií pre iOS, Android a aj bežnú webovú aplikáciu. Všetko v jednom univerzálnom kóde. Má to veľké množstvo výhod. Využívame moderné a overené postupy, tzv. best practices, aby sme docielili čo najlepší výsledok.

Aplikácie pre portály

Veľakrát majú úspešné portály aj svoju verziu mobilnej aplikácie, ktorá im zabezpečuje ľahší prístup k ich službám. Takýmto spôsobom sme vytvorili aplikácie pre také známe slovenské portály akými sú Autobazar.eu, či Topreality.sk. Pokiaľ máte portálové riešenie a zvažujete aj mobilnú aplikáciu, práve teraz je tá správna doba.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*