Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Grafický dizajn

Vyriešime za vás kompletnú vizuálnu komunikáciu.   Sme doma online i offline. Uľahčite vašim zákazníkom rozhodovanie a nechajte ich rozhodnúť sa pre vás.

Grafické práce

Zhmotníme vaše predstavy do reality. Okrem moderného webu je v dnešnej dobe nutné mať vymakanú celú vizuálnu kreatívu. Od ikoniek na mieru, cez tvorbu bannerov až po grafiku na sociálne siete, naši dizajnéri sú vám plne k dispozícii.

Dizajn manuál

Je neodmysliteľnou súčasťou vizuálnej komunikácie vašej spoločnosti alebo projektu. Ukážeme vám kompletný návod a postupy, ako prezentovať vašu značku za každých okolností tak, aby upútala potenciálnych zákazníkov a predávala.

Grafické štúdio

Naše dizajn oddelenie je vám k dispozícii s každou požiadavkou. Presvedčte sa, že tvorba grafiky vie byť jednoduchý a zábavný proces, s ktorého výsledkom budete spokojní. Naše štúdio funguje od roku 2011 a má momentálne 5 dizajnérov.

Tvorba bannerov

Statické a animované bannery HTML5 a AMPHTML v najvyššej kvalite určené pre vašu novú firemnú webstránku, eshop, obsahové kampane a sociálne siete ako Facebook, Instagram, Linkedin a ďalšie. Nebojte sa vyčnievať z priemeru a dosahovať svoje ciele.

Animácie

Animácie na web, či reklamné kampane Google Ads neboli nikdy dostupnejšie. Využívame najnovšie aplikácie ako Adobe Animate a After Effects. Oživte svoj projekt a pritiahnite pozornosť návštevníkov výraznejšie, než obyčajným textom či obrázkom.

Digital / Print

Vizitky, letáky, plagáty, brožúry, obálky, bannery, rollupy, billboardy a mnohé ďalšie médiá. Spojíme vašu firemnú identitu s obsahom, aby sme vytvorili moderné offline média pre vašu reklamu. Príprava do finálnej tlače je samozrejmosť.

Ďalšía kategória

Tvorba eshopu