Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Grafický dizajn

Vyriešime za vás kompletnú vizuálnu komunikáciu.   Sme doma online i offline. Uľahčite vašim zákazníkom rozhodovanie a nechajte ich rozhodnúť sa pre vás.

Grafické práce

Zhmotníme vaše predstavy do reality. Okrem moderného webu je v dnešnej dobe nutné mať vymakanú celú vizuálnu kreatívu. Od ikoniek na mieru, cez tvorbu bannerov až po grafiku na sociálne siete, naši dizajnéri sú vám plne k dispozícii.

Dizajn manuál

Je neodmysliteľnou súčasťou vizuálnej komunikácie vašej spoločnosti alebo projektu. Ukážeme vám kompletný návod a postupy, ako prezentovať vašu značku za každých okolností tak, aby upútala potenciálnych zákazníkov a predávala.

Grafické studio

Naše dizajn oddelenie je vám k dispozícii s každou požiadavkou. Presvedčte sa, že tvorba grafiky vie byť jednoduchý a zábavný proces, s ktorého výsledkom budete spokojní. Naše štúdio funguje od roku 2012 a má momentálne 5 dizajnérov.

Tvorba bannerov

Statické a animované bannery HTML5 a AMPHTML v najvyššej kvalite určené pre vašu novú webstránku, obsahové kampane a sociálne siete ako Facebook, Instagram, Linkedin a ďalšie. Nebojte sa vyčnievať z priemeru a dosahovať svoje ciele.

Animácie

Animácie na web, či reklamné kampane Google Ads neboli nikdy dostupnejšie. Využívame najnovšie aplikácie ako Adobe Animate a After Effects. Oživte svoj projekt a pritiahnite pozornosť návštevníkov výraznejšie, než obyčajným textom či obrázkom.

Digital / Print

Vizitky, letáky, plagáty, brožúry, obálky, bannery, rollupy, billboardy a mnohé ďalšie médiá. Spojíme vašu firemnú identitu s obsahom, aby sme vytvorili moderné offline média pre vašu reklamu. Príprava do finálnej tlače je samozrejmosť.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Ozvite sa nám

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*
Pošlite správu