Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Firemná webstránka Trustpay

Prípadová štúdia

Obľúbená platobná spoločnosť nás oslovila s cieľom osviežiť ich web dizajn a UX, aby mohli neustále kráčať s dobou.

Redizajn webu s cieľom dostať ho na vyššiu úroveň a do modernejšieho vzhľadu, aby lepšie reprezentoval zámery klienta. To sa nakoniec aj podarilo. Pozrite sa, ako sme projekt uchopili.

Čo sme robili

  • facelift UX a UIfacelift UX a UI
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (wordpress, php, javascript)programovanie (wordpress, php, javascript)

Moderná webstránka na mieru nevznikne sama

Vytvorenie webstránky na najvyššej úrovni si vyžaduje profesionálny prístup.

1

Uchopenie projektu

Klient nás oslovil s projektom na čiastočný redizajn firemného webu, vylepšenie UX a UI elementov a jeho naprogramovanie do finálnej podoby na platforme Wordpress vrátane úprav na mieru. Najskôr sme si s klientom prešli všetky požiadavky, aby sme pochopili jeho očakávania a spracovali projektovú dokumentáciu, ktorá by ich reálne naplnila.

2

Návrh riešenia

Úloha bola jasná. Naprogramovať funkčný, moderný, responzívny a najmä perfektne intuitívny web, ktorý dokáže získavať nových zákazníkov, aby využili ponuku platobných služieb. Zároveň musí mať najlepšiu technologickú úroveň funkcií, rýchlosti a SEO. V rámci úzkej spolupráce sme s klientom diskutovali, ako tieto plány zrealizovať.

3

Priebeh vývoja

Pri facelifte webu sme sa najskôr pustili do UX analýzy, kde sme klientovi vysvetlili nedostatky v pôvodnom webe a ako ich efektívne odstrániť. Následne sme začali tvorbu nových grafických UI elementov a finálneho webdizajnu. Pravidelne sme klientovi prezentovali výstupy a diskutovali o nich. Projekt sme finálne zverili do rúk našich programátorov.

4

Úspešný výsledok

Pred samotným spustením web optimalizujeme pre prehliadače, responzívnosť a SEO, pre čo najlepšie pozície na Googli. Odovzdaním webu spolupráca s klientom nekončí a projekt vylepšujeme ďalej. Sledujeme správanie návštevníkov cez Hotjar a Google Analytics a na základe získaných dát klientom radíme ako zvýšiť ich tržby.

Facelift dizajnu na mieru

Profesionálna webstránka sa bez neho nezaobíde.

Stránka Trustpay je stelesnením jednoduchého, no sofistikovaného a moderného webu. Návštevníci sa v ňom dokážu intuitívne orientovať, čomu napomáha kvalitný UX dizajn webu. Perfektná responzívnosť a mobile first prístup sú už len čerešničkou na torte.

Viac podstránok

Ďalší projekt

Dentique