Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba loga

Vaše logo hovorí o tom kto ste. Ukážte sa v tom najlepšom svetle vďaka profesionálnemu logu od Narative.

Návrh loga na mieru

Prvý kontakt zákazníka s vašou značkou je logo. Je základom brandu. Zabodujte na prvý pohľad. Originálny názov, logo dizajn, farebnosť a štýl sú základ, od ktorého sa odvíja zvyšok. Odlíšte sa od konkurencie a dokážte, že ste firma, ktorá ide s dobou.

Redizajn starého loga

Či už máte záujem o úplne nové logo alebo chcete vynoviť staré, vieme pomôcť. Často nás klienti oslovujú s tým, že chcú zachovať idey z pôvodného loga, ale chcú ho obliecť do nového šatu, ktorý by bol modernejší a viac reprezentatívny.

Branding

Vybudujte si známu značku, s ktorou sa vaši zákazníci budú vedieť stotožniť

Vyberte projekt

Pre populárnu českú značku sme vypracovali nové logo a vizuálnu identitu

Logo pre firmu

Nespadnite do šedého priemeru. Pravdepodobne existuje viac firiem, ktoré ponúkajú to, čo vy. A aj keď máte konkurenčné výhody, dovoľte vašim zákazníkom, aby si zapamätali, že ste to PRÁVE VY. Nebojte sa jedinečnosti. Sme pripravení vám s tým pomôcť.

Online tvorba loga

V dnešnej dobe je kreatívny proces pre návrh loga už úplne niekde inde. Vyklikajte si čo potrebujete, čo sa vám páči alebo naopak nepáči a my sa postaráme o zvyšok pre čo najlepší výsledok. Využiť pri tom môžete náš online dotazník.

Logo varianty

Vyberte si z viacerých konceptov, ktorý vás osloví najviac. Každý je spracovaný čo najdôkladnejšie, s prihliadnutím na použitie na reálny web, appku či vizitku. Vybraný variant ďalej konzultujeme a upravujeme do finálnej podoby.

Logo manuál

Profesionálna tvorba loga sa bez neho nezaobíde. Naučíte sa, ako s novým moderným logom pracovať, aby si zachovalo jedinečný štýl. Patria sem odporúčané použitia, ochranné zóny, farby, typy písma a ďalšie rady, ktoré sa vám určite zídu.

Ďalšía kategória

Branding