Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Logo design

Vaše logo hovorí o tom kto ste. Ukážte sa v tom najlepšom svetle vďaka profesionálnemu logu od Narative.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba loga

Prvý kontakt zákazníka s Vašou značkou predstavuje práve logo firmy. Je preto dôležité, aby ste zabodovali na prvý pohľad. Práve originálny logo design, jeho názov, štýl a prevedenie sú základom, od ktorého sa odvíja všetko ďalšie. Odlíšte sa od konkurencie a ukážte, že ste moderná firma, ktorá ide s dobou.

Unikátny logo design

Nespadnite do šedého priemeru. Pravdepodobne existuje veľa firiem, ktoré ponúkajú to, čo vy. A aj keď máte svoje odlišnosti, ktoré sú Vašou konkurenčnou výhodou, dovoľte Vašim zákazníkom, aby si zapamätali, že ste to práve vy. Nebojte sa svojej jedinečnosti.

Varianty

Logá od Narative prichádzajú väčšinou vo forme viacerých variantov, aby ste si mohli vybrať to, čo Vám je najbližšie. Každý profesionálny návrh loga je spracovaný čo najdôkladnejšie, aby ste si vedeli predstaviť ako bude logo firmy vyzerať na finálnom projekte, webe či vizitke. Vo vybranom návrhu ďalej pokračujeme a konzultujeme ho do finálnej podoby.

Logomanuál

Súčasťou tvorby loga je aj tvorba logomanuálu. Tento univerzálny dokument Vás učí, ako s Vašim novým moderným logom pracovať aj do budúcna tak, aby si zachovalo svoju jedinečnú identitu. Navrhneme Vám odporúčané použitia loga, zakázané spôsoby použitia, ochranné zóny, farebnosti, typy písma a mnoho ďalších rád, ktoré sa Vám určite zídu.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*