Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Rozprávame ľuďom Vaše príbehy

Vypočujte si teraz ten náš.

Kto sme

Od roku 2011 Vám pomáhame rásť v online svete. Vytvárame premyslené firemné značky, moderné webstránky a aplikácie, ktoré spájajú Vaše firmy s novými zákazníkmi.
V novembri 2019 sme prešli rebrandingom, rozšírili sme náš tím a ponuku služieb. Dovtedy ste nás poznali ako Naradesign.
Naše full-service webdesignové štúdio sa špecializuje na tie najnovšie trendy v UX a designe. Pozorne sledujeme všetky novinky a technológie a vďaka tomu našim klientom vytvárame exkluzívne projekty.


V čom sme najlepší

Hodnotenie našej práce radšej prenechávame iným. Zameriavame sa však najmä na nasledovné ciele.

Rozprávame Váš príbeh

Každý má čo povedať a ponúknuť. Vďaka jasne zadefinovanej firemnej identite si Vás zapamätajú. Budujeme značky, kreslíme logá, prezentujeme Váš business moderným spôsobom.

Vysvetľujeme aj bez slov

Extrémny dôraz dávame na funkčný design a UX (user experience). Vďaka tomu sú Vaše projekty intuitívne, zrozumiteľné a zamerané na návštevníka a jeho skutočné potreby.

Robíme svet krajším

Sme známi tým, že naše projekty sú naozaj vizuálne pôsobivé a moderné. Vieme, že aj toto je dôležitý faktor, ktorý prispieva k celkovému úspechu Vášho online businessu.

Zarábame Vám peniaze

Nie je dôležité len pekne vyzerať. Podstatné je vedieť sa predať. V Narative meníme Vašich návštevníkov na platiacich zákazníkov. Náš tím sa postará, aby Váš zisk z online projektov rástol.


"Naši ľudia"

Náš tím sa skladá z programátorov, web designérov, logo ilustrátora, SEO experta a šikovného marketéra. Tí sa za roky praxe stali majstrami vo svojich remeslách. Vďaka nim vieme poskytovať kvalitné služby.

Pokiaľ hľadáte prácu v jednom z týchto odvetví a máte nám čo ponúknuť, napíšte nám a radi s Vami hodíme reč. CV nechajte doma. Chceme vidieť čo dokážete. Tí najlepší z Vás sa raz môžu stať súčasťou nášho tímu.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*