Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Rozprávame ľuďom vaše príbehy

Vypočujte si teraz ten náš.

Kto sme

Už od roku 2011 vám pomáhame rásť v online svete. Vytvárame premyslené firemné značky, moderné webstránky a aplikácie, s jediným cieľom - spojiť vás s čo najväčším počtom zákazníkov.  

Spočiatku ste nás poznali ako NARADESIGN, no koncom roka 2019 sme prešli významným rebrandingom.  

Naše full-service webdizajnové štúdio sa špecializuje na najnovšie trendy v UX (user experience) a dizajne. Pozorne sledujeme všetky novinky a technológie, a preto vám vytvárame exkluzívne projekty, ktoré zvyšujú vaše predaje produktov a služieb.


V čom sme najlepší?  
Riešime skutočné problémy našich klientov

Zameriavame sa najmä na nasledovné:

Zarábame vám peniaze

Nie je dôležité len pekne vyzerať. Treba sa vedieť predať. V Narative meníme vašich návštevníkov na platiacich zákazníkov. Postaráme sa, aby váš zisk z online projektov stále rástol.

Vysvetľujeme aj bez slov

Extrémny dôraz dávame na funkčný dizajn a UX. Vďaka tomu sú vaše projekty intuitívne, zrozumiteľné a zamerané na návštevníka a jeho skutočné potreby.

Robíme svet krajším

Sme známi tým, že naše projekty sú naozaj vizuálne pôsobivé a moderné. Vieme, že aj toto je jeden z dôležitých faktorov, ktoré prispievajú k celkovému úspechu vášho online podnikania.

Máme jasný rukopis

Každý má čo povedať a čo ponúknuť. Vďaka jasne zadefinovanej firemnej identite si vás zapamätajú. Kreslíme logá, budujeme značky, prezentujeme vás moderným spôsobom.


Obsadenie

Náš 15 členný tím sa skladá zo seniorných programátorov, dizajnérov, kreatívcov a online marketérov. Vďaka nim sú vaše projekty v tých najlepších rukách a nemusíte sa báť o výsledok. Recenzie klientov hovoria za všetko.

Pokiaľ hľadáte prácu, napíšte nám a radi s vami hodíme reč. CV nechajte doma. Chceme vidieť čo dokážete. Tí najlepší z vás sa raz môžu stať súčasťou tímu Narative.

Ďalšía kategória

Naši klienti