Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Rozprávame ľuďom vaše príbehy

Vypočujte si teraz ten náš.

Kto sme

Už od roku 2011 vám pomáhame rásť v online svete. Vytvárame premyslené firemné značky, moderné webstránky a aplikácie, s jediným cieľom - spojiť vás s čo najväčším počtom zákazníkov.  
Spočiatku ste nás poznali ako Naradesign, no koncom roka 2019 sme prešli významným rebrandingom.  
Naše full-service webdizajnové štúdio sa špecializuje na najnovšie trendy v UX a dizajne. Pozorne sledujeme všetky novinky a technológie, a preto vám vytvárame exkluzívne projekty, ktoré zvyšujú vaše predaje produktov a služieb.


V čom sme najlepší

Hodnotenie našej práce nechávame na iných. Zameriavame sa však najmä na nasledovné:

Zarábame vám peniaze

Nie je dôležité len pekne vyzerať. Treba sa vedieť predať. V Narative meníme vašich návštevníkov na platiacich zákazníkov. Náš tím sa postará, aby váš zisk z online projektov kontinuálne rástol.

Vysvetľujeme aj bez slov

Extrémny dôraz dávame na funkčný dizajn a UX (user experience). Vďaka tomu sú vaše projekty intuitívne, zrozumiteľné a zamerané na návštevníka a jeho skutočné potreby.

Robíme svet krajším

Sme známi tým, že naše projekty sú naozaj vizuálne pôsobivé a moderné. Vieme, že aj toto je jeden z dôležitých faktorov, ktoré prispievajú k celkovému úspechu vášho online podnikania.

Máme jasný rukopis

Každý má čo povedať a čo ponúknuť. Vďaka jasne zadefinovanej firemnej identite si vás zapamätajú. Kreslíme logá, budujeme značky, prezentujeme váš business moderným spôsobom.


Obsadenie

Náš 15 členný tím sa skladá zo senior programátorov, webdizajnérov, kreatívcov a expertov na online marketing. Vďaka nim sú vaše projekty v tých najpovolanejších rukách a nemusíte sa báť o výsledok. Recenzie klientov hovoria za všetko.

Pokiaľ hľadáte prácu, napíšte nám a radi s vami hodíme reč. CV nechajte doma. Chceme vidieť čo dokážete. Tí najlepší z vás sa raz môžu stať súčasťou tímu Narative.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Ozvite sa nám

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*
Pošlite správu