Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Webdesign

Rozdiel medzi úspechom a neúspechom Vášho projektu spočíva často na tom, ako sa dokáže predať zákazníkom. Kvalitný design webu je základ.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Pekné veci fungujú lepšie

Ľudia majú sklon myslieť si, že pekné veci fungujú lepšie ako tie menej estetické. Tomu sa povie aesthetic usability. Vďaka tomu často tolerujú aj menšie chyby, ktoré daný projekt môže niekedy obsahovať. Mať teda moderný web design sa skutočne oplatí. V Narative sme známi tým, že estetickú stránku webov nepodceňujeme. V kombinácii s premysleným UX (user experience) sa snažíme klientom priniesť ten najvyšší štandard.

Navodenie správnych emócií

Každý projekt je jedinečný a má odlišnú úlohu. Niektoré weby majú pôsobiť dôveryhodne a konzervatívne, iné zas moderne a inovatívne. Design webu má za úlohu sprostredkovať návštevníkom odkaz, ktorý im chceme odovzdať, či už o Vašej firme, alebo ich motivovať k nákupu či inej akcii. Celkový pocit z webu začína už pri logu, firemnej identite a završuje ho samotný design web stránok.

Webdesign trendy

V Narative sa rok za rokom snažíme približovať najnovším trendom, ktoré webdesign prináša. Aj keď sa mnohým laikom môže zdať design webu subjektívny, hlavné je ako pôsobí na cieľovú skupinu. Toto odzrkadľujú nové trendy, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností v tejto brandži. Tie najmodernejšie webdesigny potrebujú istý čas, aby boli pochopené, avšak po krátkej dobe sa preukáže, že uberanie sa touto cestou bolo to najlepšie možné rozhodnutie.

Perfekcionizmus

Design webu má svoje jasné pravidlá. Tie najlepšie štúdiá si dávajú záležať na každom detaile a vyžadujú od svojich grafikov a art directorov perfekcionizmus. My v Narative špeciálne dbáme na princíp pixel perfect, aby web design do poslednej bodky sedel ako má a rovnako 1:1 bol aj nakódovaný. Týmto spôsobom garantujeme čo najlepši možný výsledok a krásne zobrazenie aj na mobilných telefónoch a ďalších responzívnych zariadeniach.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*