Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Webdesign

Rozdiel medzi úspechom a neúspechom projektu spočíva v tom, ako sa dokáže predať zákazníkom. Kvalitný a intuitívny design webu je základ.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Pekné veci fungujú lepšie

O veciach, ktoré sú oku príťažlivé, máme sklon si myslieť, že fungujú lepšie a sú užitočnejšie. Vraví sa tomu aesthetic usability. Vďaka tomu sú návštevníci tolerantnejší v iných aspektoch. Mať krásne vyzerajúci web sa teda skutočne oplatí. Dávame tomu veľký dôraz a v kombinácii s UX prístupom dosahujeme merateľné výsledky.

Navodenie správnych emócií

Design musí v návštevníkovi vyvolať pocity, ktoré chceme. Či už ide o self-promo alebo priamy predaj, web je jedinečnou možnosťou motivovať, presvedčiť a zmeniť návštevníka na platiaceho zákazníka. Zistíme, aký design sa najvhodnejšie dopĺňa s vaším zámerom. To všetko úspešne dopĺňa aj logo & firemná identita.

Webdesign trendy

Neustále držíme krok s najnovšími trendami, ktoré webdesign prináša. Aj keď sa môže zdať, že ide o subjektívny pohľad, dôležité je, ako vizuál pôsobí na cieľovú skupinu. Najmodernejší webdesign potrebuje trochu času, aby bol pochopený, avšak vždy sa preukáže, že uberanie sa touto cestou bolo to najlepšie rozhodnutie.

Pixel perfect

Presnosť nadovšetko. Design má svoje jasné pravidlá a každý detail je podstatný. Od nášho Art directora a grafikov vyžadujeme perfekcionizmus. Tak garantujeme bezchybný zážitok na vašom webe, k čomu patrí aj bezchybné zobrazenie na mobiloch a ďalších responzívnych zariadeniach. Neuspokojte sa s kompromismi.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*