Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Web dizajn

Rozdiel medzi úspechom a neúspechom projektu spočíva v tom, ako sa dokáže predať zákazníkom. Kvalitný a intuitívny dizajn webu je základ.

Dizajn web stránky

Naše dizajny predávajú a sme na to patrične hrdí. Na vizuál projektov dávame veľký doraz, pretože vieme, že "obal predáva". Nejde však len o príťažlivý dizajn, ale ešte dôležitejšie je intuitívne ovládanie a dôraz na perfektné UX (user experience). Nenechávame preto nič na náhodu a začíname vždy návrhom rozloženia stránok pomocou wireframov.

Responzívny dizajn

Už sa vám pri prezeraní webu stalo, že písmo bolo príliš malé, tlačítka zle klikateľné, nevedeli ste sa na stránke orientovať a dokončiť napr. nákup? Toto všetko sú dôsledky nekvalitne navrhnutých webov na mobilné zariadenia. Vyše 70% návštevníkov prichádza práve cez ne. Myslíme na to a weby navrhujeme primárne pre mobily (mobile first prístup).

E-shopy

Moderné e-shopy na mieru so všetkými funkciami, ktoré potrebujete

Vyberte projekt

Redizajn eshopu s novým UX a programovaním všetkých funkcií na mieru pre úspešnú slovenskú firmu s nábytkom

Pekné veci fungujú lepšie

O veciach, ktoré sú oku príťažlivé, máme sklon myslieť si, že fungujú lepšie a sú užitočnejšie. Vraví sa tomu aesthetic usability. Vďaka tomu sú návštevníci tolerantnejší v iných aspektoch. Mať krásne vyzerajúci web sa teda skutočne oplatí. Dávame na to veľký dôraz a spolu s UX prístupom a jeho princípmi dosahujeme výsledky.

Navodenie správnych emócií

Dizajn webu musí v návštevníkovi vyvolať pocity, ktoré chceme. Či už ide o self-promo alebo priamy predaj, web je jedinečnou možnosťou motivovať, presvedčiť a zmeniť návštevníka na platiaceho zákazníka. Zistíme, aký dizajn sa najvhodnejšie dopĺňa s vaším zámerom. To všetko úspešne dopĺňa aj logo & firemná identita.

Webový dizajn a trendy

Neustále držíme krok s najnovšími trendami, ktoré webdizajn prináša. Aj keď sa môže zdať, že ide o subjektívny pohľad, dôležité je, ako vizuál pôsobí na cieľovú skupinu. Najmodernejší web dizajn potrebuje trochu času, aby bol docenený, avšak vždy sa preukáže, že uberanie sa touto cestou bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sa oplatilo.

Pixel perfect

Presnosť nadovšetko. Dizajn web stránok má svoje jasné pravidlá a každý detail je podstatný. Od našich grafikov vyžadujeme perfekcionizmus. Tak garantujeme bezchybný zážitok na vašom webe či appke. Sem patrí aj do detailu premyslený responzívny dizajn, t.j. bezchybné zobrazenie na mobiloch a ďalších zariadeniach. Neuspokojte sa s kompromismi.

Ďalšía kategória

UX dizajn