Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba portálu Bharter

Prípadová štúdia

Od základu vytvorený revolučný portál, ktorý razí myšlienku trvalej udržateľnosti a ohľaduplnosti k našej planéte.

Webstránka na mieru pre nový ambiciózny projekt Bharter – online priestor na realizáciu bartrového obchodu. Pri tvorbe tejto udržateľnej platformy sme dbali na perfektný súlad s ideou projektu.

Čo sme robili

  • ux & web designux & web design
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (php + javascript)programovanie (php + javascript)

Profesionálny web nevznikne sám od seba

Tvorba webstránky na najvyššej úrovni si vyžaduje profesionálny prístup.

1

Uchopenie projektu

Požiadavkou bola tvorba webstránky, ktorej cieľovkou sú mladí ľudia so zodpovedným prístupom k planéte. Na našich pleciach bolo vytvoriť moderný portál v nezameniteľnom štýle. Najskôr sme si s klientkou prešli všetky požiadavky, aby sme pochopili jej očakávania a spracovali projektovú dokumentáciu, ktorá by ich reálne naplnila.

2

Návrh riešenia

Úloha bola jasná. Vytvoriť jedinečný portál, ktorý by imponoval návštevníkom a zároveň prehľadné používateľské prostredie, aby sa v ňom mohli bez problémov orientovať a hneď nájsť to, čo hľadajú. Samozrejmosťou je najlepšia technologická úroveň funkcií, rýchlosti a SEO. V rámci úzkej spolupráce sme s klientom diskutovali, ako tieto plány zrealizovať.

3

Priebeh vývoja

Dizajnér mal voľnú ruku, popustil uzdu kreativite a vytvoril originálny štýl/moodboard. Pri projektoch sa často navrhuje aj korporátna identita. Po schválení sme sa pustili do wireframov (rozloženia stránok) a finálneho webdizajnu. Pravidelne sme klientovi prezentovali výstupy a diskutovali o nich. Projekt sme finálne zverili do rúk našich programátorov.

4

Úspešný výsledok

Pred samotným spustením web optimalizujeme pre prehliadače, responzívnosť a SEO, pre čo najlepšie pozície na Googli. Odovzdaním webu spolupráca s klientom nekončí a projekt vylepšujeme ďalej. Sledujeme správanie návštevníkov cez Hotjar a Google Analytics a na základe získaných dát klientom radíme ako zvýšiť ich tržby.

Webový dizajn na mieru

Profesionálny portál sa bez neho nezaobíde.

Design portálu je svieži, jednoduchý a prehľadný, čo je predpokladom k pozitívnemu užívateľskému zážitku (UX). Neodmysliteľnou súčasťou webu sú vysoko kvalitné optimalizované produktové fotografie, ktoré ihneď upútajú návštevníka a pôsobia dôveryhodne.

Viac podstránok

Ďalší projekt

Letenky