Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Eshop na mieru

Zabudnite na krabicové riešenia a nevýhodné prenájmy. V Narative sa sústredíme na schopnosť projektu zaujať a efektívne predávať. Tvorba eshopu na mieru nebola nikdy jednoduchšia.

Tvorba eshopu

Profesionálny eshop na mieru vytvárame v technológiách PHP a Javascript. V tom je najväčšia pridaná hodnota. Nepoužívame žiadne šablóny, ani predpripravené systémy, ktoré iné firmy zvyknú recyklovať dookola, či prenajímať. Výhodou je absolútna voľnosť čo sa týka funkcií a upgradov, bezpečnosť a rýchlosť eshopu. Pokiaľ chcete to najlepšie čo trh ponúka, je práve toto správna voľba.

Všetky funkcie

Najlepší eshop systém musí mať kopu užitočných funkcií. Či je to prepojenie s účtovným programom, export do porovnávačov, import produktov, sklad, faktúry alebo konfigurátor. Záleží len na Vás. Naprogramovať vieme naozaj všetko na čo si pomyslíte. Zároveň klientom radíme čo je momentálne IN a pomôže im zvyšovať zisky. Napíšte nám a zistite viac o našich eshopoch a o tom, čo dokážu.

E-shopy

Moderné e-shopy na mieru so všetkými funkciami, ktoré potrebujete

Vyberte projekt

Redizajn eshopu s novým UX a programovaním všetkých funkcií na mieru pre úspešnú slovenskú firmu s nábytkom

Vlastný eshop

Mať vlastný eshop na mieru neznamená iba funkcie, ktoré sú priamo šité iba na vás, ale aj kvalitný UX dizajn, vďaka ktorému projekt priebežne "brúsime", aby zarábal stále viac. Zároveň, eshop, ktorý vám vytvoríme je len váš a nie ste do budúcna závislí od jednej firmy či mesačných poplatkov. Eshop môžete mať na vlastnom hostingu, kde vám ho spojazdníme.

Zvýšte predaje

Tvorba eshopu sa v dnešnej dobe nezaobíde bez správneho nastavenia SEO pre Google. Spolu s technickou stránkou eshopu, ktorý tvoríme podľa najnovších štandardov, vám vie zabezpečiť vyššie pozície, návštevnosť a mieru konverzií v porovnaní s bežnými "krabicovými" riešeniami či prenajatými eshopmi. Rozdiel v objednávkach zbadáte okamžite.

Eshop WooCommerce

Vytvorenie eshopu nemusí byť finančne náročné, aj keď cena rozhoduje pri výbere technológie. Avšak aj s nižším budgetom sa dá spraviť veľa muziky. S platformou WordPress a WooCommerce a s dizajnom na mieru majú klienti výborné výsledky. Nechajte si u nás vytvoriť WooCommerce eshop a zistite, že začať podnikať online je ľahšie ako ste si mysleli.

Servis & Podpora

Všetky vaše projekty u nás majú automaticky základný servis zadarmo. Na dotazy a úpravy reagujeme vždy bez zbytočného čakania. Navyše poskytujeme konzultácie zdarma, napr. ohľadom GDPR a ďalších náležitostí, ktoré vás môžu zaujímať. Tvorba eshopov je naša vášeň a radi sa delíme o všetky novinky, ktoré našim klientom pomáhajú uspieť pred konkurenciou.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Ozvite sa nám

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*
Pošlite správu