Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Eshop na mieru

Najmodernejšie riešenie internetového obchodu pre Váš business

Zabudnite na krabicové riešenia a nevýhodné prenájmy. V Narative sa sústredíme na schopnosť projektu zaujať a efektívne predávať. Tvorba eshopu na mieru nebola nikdy jednoduchšia.

bg

Profesionálny eshop

Vytvárame komplexné eshopové riešenia, ktoré vám v dnešnej dobe prinesú viac predajov a zisku.

diagram

Kľúčové výhody našich eshopov

Aj tieto faktory z nás robia špičku v brandži

icon

Všetky funkcie, ktoré potrebujete

Najlepší eshop systém musí mať kopu užitočných funkcií. Či je to prepojenie s účtovným programom, export do porovnávačov, import produktov, sklad, faktúry alebo konfigurátor. Záleží len na Vás. Naprogramovať vieme naozaj všetko na čo si pomyslíte. Zároveň klientom radíme čo je momentálne IN a pomôže im zvyšovať zisky.

icon

Skutočne moderný webový dizajn

Základom je kvalitný UX dizajn, vďaka ktorému bude váš eshop skutočne zarábať. Tvorba eshopu na mieru zahŕňa web dizajn podľa vašich požiadaviek a brand identity, spolu s kreatívnymi nápadmi našich skúsených dizajnérov. Nechajte sa inšpirovať portfóliom našich prác a vyniknite pred konkurenciou.

icon

Na mieru len pre Vás

Profesionálny eshop na mieru vytvárame v PHP a Javascripte. Nepoužívame šablóny, ani predpripravené systémy, ktoré iné firmy zvyknú recyklovať dookola, či prenajímať. Výhodou je absolútna voľnosť čo sa týka funkcií a upgradov, bezpečnosť a rýchlosť eshopu a to navyše bez akýchkoľvek mesačných poplatkov.

icon

Vždy a všade

Responzívny dizajn na mieru zabezpečí prehľadné prezeranie eshopu a produktov na mobiloch, smartfónoch ako aj klasických PC. Už pri začiatku tvorby eshopu myslíme na mobilné zariadenia a riadime sa princípom Mobile first, ktorý je prioritou. Všetky breakpointy rozlíšení navrhujeme vždy na mieru do posledného detailu.

icon

Buďte na očiach!

Tvorba eshopu sa dnes nezaobíde bez kvalitného SEO pre Google. Spolu s technickou stránkou eshopu, ktorý tvoríme podľa najnovších štandardov, vám vie zabezpečiť vyššie pozície, návštevnosť a konverzie v porovnaní s "krabicovými" riešeniami či prenajatými eshopmi. Rozdiel v objednávkach zbadáte okamžite.

icon

Rýchlosť nad zlato

Už počas vývoja eshopu myslíme na rýchlosť stránky. Dôkladne optimalizujeme kód a nepoužívame žiadne zbytočné skripty, ktoré môžu eshop spomaľovať. Ešte pred spustením aplikujeme najmodernejšie postupy pre optimalizovanie rýchlosti na čo najvyššiu úroveň. Nenúťme zákazníkov čakať ani o sekundu viac!

bg

Administrácia eshopu na mieru

Najmodernejšie funkcie na spravovanie vášho eshopu.

 • icon

  Jednoduché ovládanie

  Prehľadnosť a intuitívnosť nastavení a editácie

 • icon

  Všetko čo potrebujete

  Kompletná konfigurácia eshopu na jednom mieste

 • icon

  Údaje na dosah ruky

  Moderný dashboard s prehľadmi výkonu eshopu

 • icon

  Stále najnovšie funkcie

  Pridávanie nových funkcií na mieru podľa potreby

Najnovšie e-shopy na ktorých sme pracovali

Moderné e-shopy na mieru so všetkými funkciami ktoré potrebujete

Vyberte projekt

Programovanie na mieru pre eshop známeho predajcu potrieb pre záhradu, domácnosť a voľný čas.
bg

Ako postupujeme
pri tvorbe e-shopu?

Každý váš projekt je jedinečný a pristupujeme k nemu individuálne. Vytvorenie eshopu obvykle pozostáva z nasledujúcich logických krokov, ktoré na seba nadväzujú.

Spoznáme váš biznis

Na základe vášho prvotného zadania a následných konzultácií vypracujeme projektovú dokumentáciu. V nej si zadefinujeme požiadavky na funkcionalitu/design a spracujeme CP.

Tvorba designu na mieru

Vieme pomôcť aj s novým logom, design manuálom a brandingom. Následne navrhneme rozloženie stránok (wireframy), samotný design eshopu, jeho podstránok a mobilnú verziu.

Programovanie eshopu

Toto pozostáva z kódovania front-endu, programovania back-endu, databáz a tvorby administrácie. Vytvoria sa všetky potrebné funkcie, ktoré budete v eshope potrebovať.

Prepojenia

V tejto etape sa implementuje platobná brána, prepojenia na skladový a fakturačný systém, importy/exporty a užitočné napojenia ako napr. Heuréka a ďalšie externé služby.

Optimalizácia

Nastavíme kompatibilitu so všetkými prehliadačmi, zariadeniami, onsite SEO pre vyššie pozície na Googli, optimalizujeme rýchlosť na čo najvyšší výkon eshopu, custom zabezpečenie atď.

Testovanie

V poslednom kroku sa všetko dôkladne otestuje vrátane testovacích objednávok a platieb, nasadia sa analytické nástroje a eshop sa nakonfiguruje na server pred finálnym spustením.

Funkcie

 • PRODUKTY
 • NÁKUP
 • OBJEDNÁVKY
 • PREDAJ
 • ZĽAVY
 • UPSELLING
 • MARKETING
 • ADMINISTRÁCIA
 • IMPORTY
 • UĽAHČENIE
 • SOCIAL
 • PODPORA

PRODUKTY

Tvorba eshopu na mieru nám umožňuje zahrnúť množstvo funkcií. Vždy je možné naprogramovať nové, presne ušité na váš business. V tejto kategórii si pozrite niektoré vybrané možnosti pri produktoch. Celý zoznam funkcií s vami preberieme po konzultácii.

icon

Súvisiace/odporúčané produkty

Zobrazuje produkty, ktoré súvisia s produktom, ktorý si zákazník práve prezeral a tie, ktoré by mohli zaujať zákazníka na základe jeho výberu produktov a vyhľadávania na eshope.

icon

Naposledy navštívené produkty

Táto funkcia umožňuje zákazníkovi ľahko nájsť a kúpiť produkty, ktoré si prezerával v minulosti, prípadne produkty, ktoré si nedávno prezerali iní nakupujúci na inšpiráciu.

icon

Hodnotenie/komentáre produktov

Dáva zákazníkom možnosť zdieľať svoje skúsenosti s produktmi, ktoré si zakúpili. Poskytuje zákazníkom dôveryhodné informácie o kvalite produktov a pomáha im pri rozhodovaní o nákupe.

icon

Porovnanie produktov

Umožňuje zákazníkom porovnať rôzne produkty na základe ich vlastností a parametrov. Funkcia pomáha zákazníkom pri rozhodovaní o tom, ktorý produkt najlepšie vyhovuje ich potrebám.

icon

Konfigurátor produktov

Zákazníci si môžu vytvárať požadované varianty produktov pomocou dynamických nastavení a 3D náhľadov v reálnom čase. Môžu si tak vyskladať "vlastný produkt" na mieru.

icon

Digitálne produkty

Je produkt, ktorý sa dodáva v digitálnej podobe. Zahŕňa rôzne produkty, ako napríklad aplikácie, softvér, ebooky, aktivačné kľúče, súbory na stiahnutie, grafiku atď.

Ďalšie funkcie

Povedali o nás

Už viac než 100 klientov nám prejavilo dôveru pri vypracovaní svojich projektov. Hľadáme ambiciózne spoločnosti s túžbou skutočne inovovať. Ak patríte medzi nich, kontaktujte nás ešte dnes.

Dôkazom našej kvality je aj hodnotenie na najväčšom slovenskom portáli zameranom na tvorbu webov - Nakoduj.to. Sme vypracovávateľ s najvyšším hodnotením 4.9/5, pri 47 úspešne odovzdaných projektoch.

Nakoduj.to

Ďalšía kategória

Tvorba web stránok