Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Náš scenár.

Overené postupy a tvorba webstránok v najvyššej kvalite idú u nás ruka v ruke.

Zoznámte sa so stručným prehľadom toho, ako pracujeme. Každý z vás je však originál a preto vždy prispôsobujeme proces konkrétnym očakávaniam vás a vašich zákazníkov.

Zistite viacarrow
bg

01Úvod

Zadanie & dokumentácia

Dobrý plán je základ úspechu. Pomôžeme vám so zadaním, aby nová webstránka na mieru splnila vaše očakávania a priniesla skutočné výsledky. Na to slúžia prototypy, use-case modely a priebežné validovanie procesov. Počas celého vývoja prinášame vlastné nápady a skúsenosti.

Úvod

Vaše zadanie

Vítame, keď má klient pripravené vlastné zadanie webstránky, ktoré nám pošle a to si dôkladne preštudujeme. Nemusí byť profesionálne, stačí aj svojpomocný stručný opis toho, čo od webu očakávate a čo by mal robiť.
Pomôcť si môžete aj našim online dotazníkom, kde sa zoznámite s možnosťami, ktoré ponúkame.

Úvod

Konzultácie

Úvod

Projektová dokumentácia

Úvod

Cenová ponuka

bg

02Branding

Firemná identita

Firemná identita definuje vzťah značky so zákazníkmi. Patrí sem moderné logo, vizuálny štýl a spôsob komunikácie. Vďaka dizajn manuálu bude vaša prezentácia jednotná a odzrkadlí víziu firmy. To všetko navrhne náš tím kreatívcov a marketérov.

Branding

Stratégia brandu

(Re)definujeme spôsob, akým sa vaša značka prezentuje na trhu a komunikuje so zákazníkmi. Určíme súbor princípov, hodnôt a cieľov, ktoré definujú vás a vašu jedinečnú ponuku.
Takto vašej značke pomôžeme vytvoriť si silnú pozíciu v mysliach vašich zákazníkov a odlíšiť sa od konkurencie.

Branding

Tvorba loga

Branding

Logomanuál

Branding

Dizajn manuál

Frontend

Tvorba grafických materiálov

bg

03UX & Webový dizajn

Tvorba webdizajnu

Dobrý web design na mieru pomáha vytvárať dôveru, zvyšovať konverzie a odlišovať sa od konkurencie. Navrhneme rozloženie webstránok, aby plnili ciele, ktoré chcete dosahovať - predaje, registrácie či nové leady. Túto intuitívnu kostru spracujeme na atraktívny moderný webdizajn.

UX & Webový dizajn

UX analýza

Zistíme, ako používatelia interagujú s vašim produktom či službou. Cieľom UX analýzy je identifikovať silné a slabé stránky webdizajnu, odhaliť potenciálne problémy a príležitosti na zlepšenie.
Navrhujeme riešenia, ktoré zvýšia používateľskú spokojnosť a zároveň vaše výsledky (zisk z konverzií). Viac o našom UX procese sa dočítate tu.

UX & Webový dizajn

Tvorba wireframov

UX & Webový dizajn

Lead design

UX & Webový dizajn

Responzívny web

UX & Webový dizajn

UI kit a Effect kit

bg

04Web development

Programovanie webu

Táto etapa zahŕňa programovanie jednotlivých súčastí webu rozdelené do niekoľkých krokov, ktoré sa môžu líšiť podľa typu a zložitosti projektu. Či už jednoduchá firemná stránka, prepracovaný eshop na mieru, alebo komplexný portál či appka, vždy kladieme dôraz na 100% funkčnosť.

Web development

Kódovanie front-endu

Je to proces tvorby užívateľského rozhrania webovej stránky alebo aplikácie. Naši kóderi používajú jazyky ako HTML, CSS a JavaScript (React, Angular, Vue) na definovanie štruktúry, štýlu a funkcionality webových stránok.
Samozrejmosťou je precízna responzívnosť na mobilných zariadeniach. Nakódovanú šablónu si spoločne s klientom prezrieme v prototype, aby sme si overili, že sedí s webovým dizajnom.

Web development

Programovanie back-endu

Web development

Tvorba administrácie

Web development

Debugging

Frontend

Testing & QA

bg

05Optimalizácia

SEO & Analytické nástroje

Rýchlosť, spoľahlivosť, bezpečnosť - tri piliere, bez ktorých moderná webstránka neuspeje. Preto všetky procesy “za obrazovkou” optimalizujeme na maximum. Samozrejmé je SEO, aby ste boli vysoko v Google vyhľadávaní. Väčšia návštevnosť vám privedie viac zákazníkov.

Optimalizácia

Pre prehliadače

Zabezpečuje, že webstránka sa správne zobrazuje a funguje na rôznych zariadeniach, operačných systémoch a prehliadačoch.
Cieľom tejto optimalizácie je poskytnúť používateľom príjemný a jednotný zážitok pri prezeraní web stránky, bez ohľadu na to, aký systém používajú.

Optimalizácia

Analytické nástroje

Optimalizácia

Onsite SEO

Optimalizácia

Pokročilé SEO

Optimalizácia

Google Ads

bg

06Finále

Prvoradí ste vy. Odovzdaním sa naša práca zďaleka nekončí. Projekt priebežne sledujeme, meriame efektívnosť a upravujeme ho.

Finále

Testing na strane klienta

S klientom si finálne prejdeme celý projekt, vyskúša a otestuje si všetky funkcionality na jeho strane. Súčasťou je aj zaškolenie do používania administrácie a zodpovedanie akýchkoľvek otázok.
V tejto fáze si klienti obvykle nahrávajú cez administráciu vlastné finálne texty, obrázky, produkty a pod., ktoré budú na ostrej verzii webu. S tvorbou obsahov vieme taktiež pomôcť.

Finále

Fakturácia

Finále

Nasadenie na server

Finále

Dlhodobá analytika

Finále

Pravidelný servis

Povedali o nás

Už viac než 100 klientov nám prejavilo dôveru pri vypracovaní svojich projektov. Hľadáme ambiciózne spoločnosti s túžbou skutočne inovovať. Ak patríte medzi nich, kontaktujte nás ešte dnes.

Dôkazom našej kvality je aj hodnotenie na najväčšom slovenskom portáli zameranom na tvorbu webov - Nakoduj.to. Sme vypracovávateľ s najvyšším hodnotením 4.9/5, pri 47 úspešne odovzdaných projektoch.

Nakoduj.to

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Ozvite sa nám

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*
Pošlite správu