Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Náš scenár

Overené postupy nám dovoľujú tvoriť tie najkvalitnejšie projekty pre váš business.

Zoznámte sa so stručným prehľadom toho, ako pracujeme. Každý z vás je však originál a preto vždy prispôsobujeme proces konkrétnym očakávaniam vás a vašich zákazníkov.

Zadanie & dokumentácia

Dobrý plán je základ úspechu. Pomôžeme so zadaním, aby výsledok splnil vaše očakávania a najlepšie výsledky. Na to slúžia prototypy, use-case modely a priebežné validovanie procesov. Počas celého vývoja prinášame vlastné nápady a skúsenosti.

1

Branding

Firemná identita definuje vzťah značky so zákazníkmi. Patrí sem moderné logo, vizuálny štýl a spôsob komunikácie. Vďaka design manuálu bude vaša prezentácia jednotná a odzrkadlí víziu firmy. To všetko navrhne náš tím kreatívcov a marketérov.

2

UX & Design

Navrhneme rozloženie projektu, aby plnil ciele, ktoré chcete dosahovať. Predaje, registrácie či vysokú návštevnosť. Túto intuitívnu kostru oblečieme do atraktívneho designu, ktorý zvýši dôveryhodnosť, uľahčí používanie a navigáciu.

3

Development

Schválený design nakódujeme do responzívnej šablóny. Kladieme veľký dôraz na smartfóny (mobile first). Vytvoríme administráciu a všetky back-end funkcionality. Či ide o jednoduché weby alebo zložité systémy, dávame záruku, že všetko bude fungovať na 100%.

4

Optimalizácia

Rýchlosť, spoľahlivosť, bezpečnosť - tri piliere, bez ktorých moderný web neuspeje. Preto všetky procesy “za obrazovkou” optimalizujeme na maximum. Samozrejmosť je SEO, aby ste boli vysoko v Google vyhľadávaní. Väčšia návštevnosť vám privedie viac zákazníkov.

5

Testovanie

Vďaka testerom garantujeme bezchybnú funkčnosť za všetkých okolností. Nenechávame nič na náhodu. Kontrolujú všetky prehliadače a typy zariadení tak, aby projekt mohol každý návštevník používať bez zbytočných rušivých elementov.

6

Odovzdanie projektu

Prvoradí ste vy. Odovzdaním sa naša práca zďaleka nekončí. Projekt priebežne sledujeme, meriame efektívnosť a upravujeme ho. Na základe analýz správania používateľov (Analytics, Hotjar, atď.) navrhujeme upgrady, ktoré prinášajú výsledky.

7

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*