Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Náš scenár

Overené postupy nám dovoľujú tvoriť tie najkvalitnejšie projekty pre Váš business.

Zoznámte sa so stručným prehľadom toho, ako postupujeme pri Vašich projektoch. Každý z Vás je však originál a snažíme sa tak prispôsobiť Vašim plánom ako aj cieľovej skupine Vašich zákazníkov.

Zadanie & dokumentácia

Plánovanie je základ úspechu. Prineste nám Vaše zadanie, alebo ho vypracujeme spolu s Vami. Skonzultujeme si požiadavky tak, aby mal projekt hlavu a pätu a dosiahol najlepšie možné výsledky. Počas celého vývoja prinášame aj vlastné nápady a skúsenosti, aby bol projekt naozaj úspešný.

1

Branding

Firemná identita definuje vzťah Vašej značky so zákazníkom. Od moderného loga, cez farebnosť, vizuálny štýl až po spôsob komunikácie. Vďaka design manuálu bude Vaša prezentácia jednotná a odzrkadlí víziu Vašej firmy. To všetko Vám navrhne náš tím ilustrátorov, designérov a marketérov.

2

UX & Design

Navrhneme rozloženie Vášho projektu tak, aby spĺňal ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Predaj produktov, registrácie či vysoká návštevnosť. Túto premyslenú "kostru" (wireframe) oblečieme do krásneho designu, ktorý Vám zabezpečí dôveryhodnosť, uľahčí používanie funkcií a navigáciu.

3

Development

Hotový design naši programátori nakódujú do responzívnej šablóny. Kladieme maximálny dôraz na používanie na mobilných zariadeniach (mobile first). Následne naprogramujeme administráciu a všetky funkcionality. Či ide o jednoduché weby, alebo zložité systémy, všetko musí fungovať na 100%.

4

Optimalizácia

Po fáze programovania nasleduje optimalizácia. Vždy zabezpečujeme, aby Vaše projekty boli rýchle, bezpečné a spoľahlivé. Pomáhame aj s optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO), takže budete ľahko dohľadateľní na Googli. Vysoká návštevnosť Vám prinesie nových zákazníkov.

5

Testovanie

Náš tím si dáva veľmi záležať na testovaní projektov, aby fungovali bezchybne za všetkých okolností. Nenechávame nič na náhodu. Váš projekt skontrolujeme na všetkých internetových prehliadačoch a typoch zariadení tak, aby sa vždy zobrazoval pekne a bez akýchkoľvek chýb.

6

Odovzdanie projektu

Prvoradí ste pre nás Vy. Odovzdaním projektu sa naša práca zďaleka nekončí a projekt priebežne sledujeme, meriame jeho efektívnosť a vylepšujeme ho. Na základe analýz správania používateľov navrhujeme zlepšenia, ktoré Vám pomáhajú dosahovať stále lepšie výsledky.

7

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*