Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

UX dizajn

Ukážte, že ste na strane ľudí, ktorí kupujú váš produkt alebo službu. Doprajte im dobrý pocit z interakcie, čo najviac im to zjednodušte a zároveň zvyšujte svoj zisk.

UX dizajn

User experience je používateľský zážitok. Dizajn nie je len to ako veci vyzerajú, ale v prvom rade ako fungujú. Kvalitné UX uľahčuje užívateľom orientovanie sa a interakciu s projektom a odstraňuje akékoľvek prekážky, či už logické alebo vizuálne, ktoré by mu bránili nájsť čo hľadá a vykonať to, čo od neho očakávame, napr. dokončenie objednávky v eshope.

UI dizajn

User interface (UI) je dizajn užívateľského rozhrania, či už na webovej stránke, aplikácii alebo v akomkoľvek interaktívnom médiu. Pokiaľ je navrhnutý so zreteľom na UX, prináša oveľa lepšie výsledky, ako dizajny, ktoré sa navrhujú "len aby boli", alebo plnili estetický účel. Estetika má svoj dôležitý význam, kvalitný UI dizajn musí však plniť ciele.

Portály

Funkčné a intuitívne navrhnuté portály premyslené do posledného detailu

Vyberte projekt

Pre klienta sme vytvorili moderný profesionálny portál na mieru, ktorý sprostredkúva výmenu vecí medzi ľuďmi a propaguje udržateľný životný štýl.

Analýza

Čo chcete dosiahnuť? Kto je váš zákazník? Prečo by si mal vybrať práve vás? Kto je vaša konkurencia? Tieto a ďalšie otázky treba preskúmať pred začatím projektov ako tvorba webu či tvorba mobilnej aplikácie. UX analýza hľadá práve tieto odpovede pomocou analytických nástrojov a konzultácií s klientom a potenciálnymi zákazníkmi.

Prototypovanie

User interface (UI) s UX prístupom sa skladá z konceptu, návrhu architektúry a tvorby wireframov - prototypov, znázorňujúcich rozloženia jednotlivých stránok, navigáciu či call-to-action tlačidlá, ktorými návštevníka vedieme k želanej akcii ako zakúpenie tovaru či registrácii. Túto "kostru" konzultujeme a testujeme. Slúži ako predloha pre web dizajn.

Intuitívnosť

Na základe analýz zvolíme najlepšiu stratégiu. Uplatňujeme overené psychologické princípy, ktoré zarábajú. Vďaka zmysluplnému návrhu rozloženia dosiahneme jednoduchosť a zrozumiteľnosť používania jednotlivých funkcií. UX dizajn nie je len o príťažlivosti, ale má najmä podporovať prínosy webu pre váš business.

Rast konverzií

Je ľahšie zvyšovať zisk zlepšovaním výsledkov, namiesto násobenia návštevnosti webu. Práve na to slúži kvalitné UX. Inými slovami, snažíme sa z vášho projektu "vytrieskať" maximum. Tým zabezpečíme čo najrýchlejšiu návratnosť investície a váš profit. Vďaka moderným postupom účinnosť dizajnu meriame, hodnotíme a priebežne vylepšujeme.

Ďalšía kategória

Tvorba loga