Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

UX a UI design

Ukážte, že ste na strane ľudí, ktorí kupujú Váš produkt alebo službu. Doprajte im dobrý pocit z interakcie s Vašim projektom, zjednodušte im to a zároveň zvyšujte svoj zisk.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Dôkladná analýza

Čo chcete dosiahnuť? Prečo by si mal klient vybrať práve Vás alebo Váš produkt? Kto je Vaša konkurencia? Aké sú Vaše výhody? Práve tieto a ďalšie otázky je potrebné si položiť a dôkladne preskúmať pred začatím projektov akými sú tvorba webu či tvorba mobilnej aplikácie. Pomôžeme Vám odpovedať na tieto otázky pomocou konzultácií a pokročilých analytických nástrojov, ktoré používame pri našom UX výskume.

Intuitívnosť

Na základe analýz zvolíme čo najlepšiu stratégiu. Pri tvorbe projektu uplatňujeme overené psychologické princípy, ktoré fungujú a predávajú. Pomocou zmysluplného návrhu rozloženia projektu dosiahneme jednoduchosť a zrozumiteľnosť používania jednotlivých funkcií. UX design nie je len o príťažlivosti, ale v prvom rade má podporovať prínosy webu pre Váš business.

Prototypovanie

UI (user interface) design projektu s využitím UX (user experience) pozostáva z konceptuálnej práce, návrhu architektúry webu/appky a tvorby wireframov. Wireframe je prototyp, kde sú znázornené jednotlivé rozloženia stránok, navigácia, CTA (call to action) tlačidlá, ktorými návštevníka navádzame na nami očakávanú akciu, ako zakúpenie tovaru, registráciu, objednávku a pod. Táto "kostra" sa priebežne konzultuje a testuje. Slúži ako predloha na tvorbu web designu, ktorým projekt zhmotníme do finálnej vizuálnej podoby.

Konverzie

Je jednoduchšie zdvojnásobiť svoj business tým, že sa zdvojnásobia konverzie (výsledky), namiesto zdvojnásobenia návštevnosti webu. Práve na to slúži kvalitný UX design. Inými slovami, snažíme sa z Vášho webu "vytrieskať" maximum. Tým Vám zabezpečíme čo najrýchlejšiu návratnosť Vašej investície do projektu. Na zvyšovanie efektivity webu využívame moderné postupy a účinnosť projektu vieme merať a priebežne vylepšovať. Slúžia nám na to viaceré platformy na analýzy a testovanie.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*