Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

UX a UI design

Ukážte, že ste na strane ľudí, ktorí kupujú váš produkt alebo službu. Doprajte im dobrý pocit z interakcie, čo najviac im to zjednodušte a zároveň zvyšujte svoj zisk.

Referencie

drag&dropdrag&drop

UX analýza

Čo chcete dosiahnuť? Kto je váš zákazník? Prečo by si mal vybrať práve vás? Kto je vaša konkurencia? Tieto a ďalšie otázky treba preskúmať pred začatím projektov ako tvorba webu či tvorba mobilnej aplikácie. Zodpovieme ich pomocou konzultácií a analytických nástrojov, ktoré používame v našom UX výskume.

Intuitívnosť

Na základe analýz zvolíme najlepšiu stratégiu. Uplatňujeme overené psychologické princípy, ktoré zarábajú. Vďaka zmysluplnému návrhu rozloženia dosiahneme jednoduchosť a zrozumiteľnosť používania jednotlivých funkcií. UX design nie je o príťažlivosti, ale má najmä podporovať prínosy webu pre váš business.

Prototypovanie

UI (user interface) projektu s prístupom UX (user experience) sa skladá z konceptu, návrhu architektúry a tvorby wireframov. Sú to prototypy, znázorňujúce rozloženia jednotlivých stránok, navigáciu či call-to-action tlačidlá, ktorými návštevníka vedieme k želanej akcii ako zakúpenie tovaru či registrácii. Túto "kostru" konzultujeme a testujeme. Slúži ako predloha pre web design.

Rast konverzií

Je ľahšie násobiť zisk násobením výsledkov, namiesto násobenia návštevnosti webu. Práve na to slúži kvalitný UX design. Inými slovami, snažíme sa z vášho webu "vytrieskať" maximum. Tým zabezpečíme čo najrýchlejšiu návratnosť investície a váš ďalší profit. Vďaka moderným postupom vieme účinnosť designu merať, vyhodnocovať a priebežne vylepšovať.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*