Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Tvorba web stránok WordPress

Hľadáte vynikajúci pomer cena/výkon pre váš firemný web či eshop? Práve pre vás je WordPress.

Tvorba webu WordPress

Pôvodne vyvinutý ako CMS pre blogy, postupne prerástol na najpopulárnejšiu platformu opensource riešení pre firemné weby, eshopy či dokonca menšie portály. Jednoduchosť ovládania, dobrá technická podpora a výborný pomer ceny a kvality robia vytvorenie webu WordPress možnosť číslo jedna pre mnohých klientov.

Eshop WooCommerce

Tento plugin určený pre WordPress web je rozšírením o vlastný eshop, ktorý môžete ihneď začať využívať. Je to obľúbená voľba pre klientov, ktorí chcú začať predávať online čím skôr. Možnosti, ktoré WooCommerce eshop ponúka sú napriek tomu rozsiahle a väčšinu z nich možno ani nevyužijete. Tvorba eshopu je tak ľahšia ako by ste čakali.

Firemné

Prezentujte svoj business na najvyššej úrovni a získajte viac nových klientov

Vyberte projekt

Pre obľúbenú štýlovú reštiku Kaliforňan sme vytvorili moderný webdizajn a web sme naprogramovali do WordPressu na vlastnej téme.

Vlastná WordPress téma

Tvorba web stránok WordPress je veľmi praktická, pretože umožňuje využívať tisíce existujúcich tém, ktoré vieme ihneď použiť a upraviť. Je to jednoduchý spôsob ako mať v krátkom čase hotový web bez vysokých nákladov. Chcete však vystúpiť z davu a dosiahnuť čo najvyššie predaje? Vlastná moderná WordPress téma na mieru je to, čo hľadáte.

Tvorba & úprava pluginov

Vytvorenie WordPress stránky sa nezaobíde bez pluginov a modulov, ktoré webu pridávajú rozšírenú funkcionalitu. Pomocou nich môžeme pridať viac jazykov, komentáre, objednávací kalendár, prepojenie so sociálnymi sieťami, či funkcie ako fakturácia či sklad. Poradíme, aký plugin vybrať, prípadne vytvoriť aj úplne nový na mieru.

Dizajn web stránky na mieru

Aj keď tvorba WordPress stránok poskytuje množstvo tém na výber, skutočne prémiové stránky majú vlastný webový dizajn s prepracovaným UX. Začíname analýzou konkurencie, potenciálnych klientov a navrhujeme rozloženie stránky pomocou wireframov tak, aby výsledný dizajn webu, ktorý použijeme na WordPress predával čo najlepšie.

Servis WordPress stránky

Odovzdaním webu naša spolupráca nekončí. Sme pripravení poradiť, aby vám WordPress stránka prinášala stále lepšie výsledky. Mnohí naši klienti využívajú aj pravidelný servis pre WordPress, kde aktualizujeme jadro WP a pluginy, kontrolujeme web a zlepšujeme jeho rýchlosť a zabezpečenie.

Ďalšía kategória

Vývoj webových aplikácií