Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Vytvorenie eshopu

V Narative sa sústredíme na schopnosť projektu zaujať a efektívne predávať. Tvorba eshopu na mieru nebola nikdy jednoduchšia.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Eshop na mieru

Skutočne profesionálne eshopy vytvárame v programovacom jazyku PHP alebo použitím frameworku. Nami obľúbený je napr. October CMS. Výhodou je absolútna voľnosť čo sa týka funkcií a upgradov, vysoká bezpečnosť a rýchlosť načítania a práce s dátami. Pokiaľ chcete to najlepšie, je práve toto správna voľba.

Pokročilé funkcie

Naše eshopy obsahuju kvantum užitočných funkcií. Či je to prepojenie s účtovnými programami, exporty dát do porovnávačov, importy produktov, skladové zásoby, vytváranie faktúr alebo konfigurátory na mieru. Záleží len na Vás. Programovanie eshopu na mieru v spojení s kvalitným UX nám dovoľuje priebežne projekt "brúsiť", aby vám zarábal stále viac a viac.

WooCommerce

Tvorba eshopu nemusí byť vždy finančne náročná, aj keď cena častokrát rozhoduje o výbere technológie. Avšak aj za málo peňazí sa dá spraviť veľa muziky. S použitím platformy WordPress s pluginom WooCommerce a webovým designom na mieru majú naši klienti výborné výsledky.

Servis & Podpora

Všetky vaše projekty u nás majú automatický servis v cene. Na prípadné dotazy a úpravy reagujeme vždy max. do 24 hod. Okrem toho poskytujeme aj SEO konzultácie zdarma a ako novinku aj právne poradenstvo ohľadom obchodných podmienok, GDPR a ďalších náležitostí, napr. spojených s platobnými bránami.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*