Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Vytvorenie eshopu

V Narative sa sústredíme na schopnosť projektu zaujať a efektívne predávať. Tvorba eshopu na mieru nebola nikdy jednoduchšia.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Eshop na mieru

Najprofesionálnejší spôsob je vytvorenie eshopu v programovacom jazyku PHP alebo použitím frameworku. Veľmi obľúbený je u nás napr. October CMS. Výhodou je absolútna voľnosť čo sa týka funkcií a upgradov, vysoká bezpečnosť a rýchlosť načítania a práce s dátami, na rozdiel od opensource riešení. Pokiaľ chcete to najlepšie, je práve toto správna voľba.

Pokročilé funkcie

Eshop vieme obohatiť o mnohé užitočné funkcie. Medzi najčastejšie patrí prepojenie s účtovnými programami, export dát do porovnávačov, importy produktov, administrácia skladu, vytváranie faktúr a mnoho ďalšieho. Záleží len na Vás. Programovanie eshopu na mieru nám dovoľuje priebežne projekt vylepšovať a "brúsiť", aby Vám zarábal stále viac a viac.

WooCommerce

Tvorba eshopu nemusí byť vždy finančne náročná, aj keď cena častokrát rozhoduje o výbere technológie. Avšak aj za málo peňazí sa dá spraviť veľa muziky. S použitím platformy WordPress s pluginom WooCommerce a webovým designom na mieru majú naši klienti výborné výsledky.

Prestashop

Ďalší z opensource riešení je práve Prestashop, konkurujúci WooCommerce. Táto platforma tiež nie je veľmi finančne náročná a splní svoj účel na výbornej úrovni. Keď Vás tlačí cena, ale zároveň chcete mať kvalitný eshop, vieme Vám projekt vypracovať aj týmto spôsobom.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*