Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Tvorba web stránok vo WordPresse

Hľadáte vynikajúci pomer cena/výkon pre Váš firemný web či e-shop? Práve pre Vás je Wordpress ako stvorený.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba webu WordPress

Pôvodne vyvinutý ako CMS pre blogy, postupne prerástol na najpopulárnejšiu platformu opensource riešení pre firemné weby, či dokonca menšie portály. Jednoduchosť ovládania, veľká technická podpora a výborný pomer ceny a kvality robia z WP možnosť číslo jedna pre mnohých klientov.

Woocommerce

Tento plugin určený pre WordPress rozširuje Váš web o eshop, ktorý môžete ihneď začať využívať. Je to veľmi obľúbená voľba pre klientov, ktorí chcú začať predávať online čím skôr. Možnosti eshopu WooCommerce sú však naozaj rozsiahle a väčšinu z nich pravdepodobne ani nevyužijete.

Programovanie & úprava pluginov

Súčasťou stránky WordPress sú pluginy a moduly, ktoré webu pridávajú rozšírenú funkcionalitu. Pomocou nich môžeme pridať viac jazykov, komentáre, objednávací kalendár, prepojenie so sociálnymi sieťami, či funkcie ako fakturácia či sklad. Poradíme Vám aký plugin si vybrať a vieme ho upraviť podľa Vašich predstáv, prípadne vytvoriť aj úplne nový.

Témy

Tvorba stránok WordPress je veľmi pohodlná, pretože umožňuje využívať tisíce existujúcich tém, ktoré následne vieme použiť a upraviť. Je to jednoduchý spôsob ako v krátkom čase mať hotový blog, firemný web či eshop bez vysokých nákladov. Najviac tém nájdete na populárnej stránke Themeforest, kde si ich viete priamo aj vyskúšať.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*