Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Tvorba web stránok vo WordPresse

Hľadáte vynikajúci pomer cena/výkon pre váš firemný web či e-shop? Práve pre vás je Wordpress.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Tvorba webu WordPress

Pôvodne vyvinutý ako CMS pre blogy, postupne prerástol na najpopulárnejšiu platformu opensource riešení pre firemné weby, eshopy či dokonca menšie portály. Jednoduchosť ovládania, dobrá technická podpora a výborný pomer ceny a kvality robia z WP možnosť číslo jedna pre viacerých klientov.

WooCommerce

Tento plugin určený pre WordPress rozširuje váš web o eshop, ktorý môžete ihneď začať využívať. Je to obľúbená voľba pre klientov, ktorí chcú začať predávať online čím skôr. Možnosti WooCommerce sú napriek tomu rozsiahle a väčšinu z nich možno ani nevyužijete.

Tvorba & úprava pluginov

Súčasťou stránky WordPress sú pluginy a moduly, ktoré webu pridávajú rozšírenú funkcionalitu. Pomocou nich môžeme pridať viac jazykov, komentáre, objednávací kalendár, prepojenie so sociálnymi sieťami, či funkcie ako fakturácia či sklad. Poradíme, aký plugin vybrať a vieme ho upraviť podľa vašich predstáv, prípadne vytvoriť aj úplne nový na mieru.

Vlastná téma

Tvorba stránok WordPress je veľmi praktická, pretože umožňuje využívať tisíce existujúcich tém, ktoré vieme ihneď použiť a upraviť. Je to jednoduchý spôsob ako mať v krátkom čase hotový web bez vysokých nákladov. Chcete však vystúpiť z davu a dosiahnuť čo najvyššie predaje? Nechajte si u nás vytvoriť vlastnú modernú tému na mieru.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*