Vyberte sekciu
Všetky články
Webstránky
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Letenky za babku

www.letenkyzababku.sk

Pre obľúbený portál Letenky za babku sme vytvorili multifunkčný cestovateľský portál spojený s vyhľadávačom cenovo dostupných leteniek. Klientovi sme navrhli a spracovali aj moderné logo a branding.

Čo sme robili

  • ux & web designux & web design
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (php)programovanie (php)
  • logo & brandinglogo & brandinglogo & branding

O projekte

Spolupráca s Letenky za babku prebiehala nasledovne:

1

Ako to prebiehalo

Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé etapy vývoja projektu. Každý jeden projekt a klient je individuálny, podľa toho sa líši aj rozsah a detail prác na projekte. O momentálnej fáze tvorby je klient vždy informovaný a poskytuje nám svoj feedback.

2

Zadanie

Klient nám poskytol zadanie, ktoré sme si spolu odkonzultovali a spracovali do projektovej dokumentácie, ktorou sa následne riadil celý projekt. Niektorí klienti majú vlastnú špecifikáciu, iným ju spracujeme my na základe požiadaviek. Pri rozsiahlejších projektoch sa navrhuje celá architektúra, rozpisujú sa detailne všetky funkcie a kreslia sa use-case modely.

3

Riešenie

Od začiatku prác na projekte sa vyčlení menší tím, ktorý sa venuje práve danému projektu. Snažíme sa pracovať non-stop, aby už po krátkej dobe videl klient nejakú ukážku alebo prototyp a videli sme, či ideme správnou cestou. Ďalej projekt konzultujeme a posielame updaty, až kým sa nedopracujeme k výsledku, s ktorým sme aj my aj klient spokojný.

4

Výsledok

Na konci developmentu posielame klientovi beta verziu, kde si vie skontrolovať celý design a všetky funkcionality. Na tejto verzii rovnako testujeme aj my a optimalizujeme posledné detaily pred spustením projektu live.

Firemná identita

Pochopenie projektu, jeho zámeru a odborný prístup sú úspechom k plnohodnotnej firemnej identite.

Po konzultáciach s klientom sme pripravili zrozumiteľné firemné princípy, ktoré by mal nový projekt prezentovať nie len designom, ale aj textami, fotkami a inými komunikačno-vizuálnymi kanálmi.

Deep saffron
Ruby
Payne's grey
White

Foco Bold Italic

Founded in 1991 in London, Dalton Maag Ltd provides typeface design, font engineering and font support services for corporate clients and branding agencies. The skills acquired creating corporate fonts for global clients is translated in building an exclusive font library. All Dalton Maag fonts are finely crafted and all fonts support approx 50 languages using the Latin alphabet with some expanded to include typographic additions as OpenType features.

Font example

UX & Moderný web design

Nová profesionálna tvár Vášho webu

Nový design stránky Letenky za babku zahŕňa všetko, čo by mala profesionálna stránka spĺňať. Jednoduchosť, krása a jedinečnosť sú len jednou časťou, ale tou hlavnou je samotný obsah stránky, ktorý musí byť stredobodom pre uživateľa, aby vypovedal to, čo je potrebné.

Mobilná verzia

Väčšina návštevníkov prichádza cez mobilné zariadenia. Nazabúdajte na to.

Responzívna verzia projektu je pre nás viac ako dôležitá. Stránky preto navrhujeme od samého začiatku tak, aby boli prehľadné a použiteľné aj na mobiloch, tabletoch či iných rozlíšeniach. Len vďaka tomu zabezpečíte svojim návštevníkom plnohodnotné UX (user experience), a zvýšite svoju šancu, aby využili Vaše služby, alebo zakúpili Váš produkt, či vykonali inú požadovanú akciu. Mobilné verzie dôkladne testujeme a simulujeme rôzne podmienky a zariadenia, aby sme zaručili čo najlepší zážitok pri prezeraní Vášho projektu.

Ďalší projekt

Zamestnám

Zobraz