Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Eshop na mieru

Najmodernejšie riešenie internetového obchodu pre Váš business

Zabudnite na krabicové riešenia a nevýhodné prenájmy. V Narative sa sústredíme na schopnosť projektu zaujať a efektívne predávať. Tvorba eshopu na mieru nebola nikdy jednoduchšia.

bg

Profesionálny eshop

Vytvárame komplexné eshopové riešenia, ktoré vám v dnešnej dobe prinesú viac predajov a zisku.

diagram

Kľúčové výhody našich eshopov

Aj tieto faktory z nás robia špičku v brandži

icon

Všetky funkcie, ktoré potrebujete

Najlepší eshop systém musí mať kopu užitočných funkcií. Či je to prepojenie s účtovným programom, export do porovnávačov, import produktov, sklad, faktúry alebo konfigurátor. Záleží len na Vás. Naprogramovať vieme naozaj všetko na čo si pomyslíte. Zároveň klientom radíme čo je momentálne IN a pomôže im zvyšovať zisky.

icon

Skutočne moderný webový dizajn

Základom je kvalitný UX dizajn, vďaka ktorému bude váš eshop skutočne zarábať. Tvorba eshopu na mieru zahŕňa web dizajn podľa vašich požiadaviek a brand identity, spolu s kreatívnymi nápadmi našich skúsených dizajnérov.

icon

Na mieru len pre Vás

Profesionálny eshop na mieru vytvárame v technológiách PHP a Javascript. Nepoužívame žiadne šablóny, ani predpripravené systémy, ktoré iné firmy zvyknú recyklovať dookola, či prenajímať. Výhodou je absolútna voľnosť čo sa týka funkcií a upgradov, bezpečnosť a rýchlosť eshopu a to navyše bez akýchkoľvek mesačných poplatkov. Eshop môžete mať na vlastnom hostingu, kde vám ho spojazdníme.

icon

Vždy a všade

Responzívny dizajn na mieru zabezpečí prehľadné prezeranie eshopu a produktov na mobiloch, smartfónoch ako aj klasických PC. Už pri začiatku tvorby eshopu myslíme na mobilné zariadenia a riadime sa princípom Mobile first, ktorý je prioritou. Všetky breakpointy rozlíšení navrhujeme vždy na mieru do posledného detailu.

icon

Buďte na očiach!

Tvorba eshopu sa v dnešnej dobe nezaobíde bez správneho nastavenia SEO pre Google. Spolu s technickou stránkou eshopu, ktorý tvoríme podľa najnovších štandardov, vám vie zabezpečiť vyššie pozície, návštevnosť a mieru konverzií v porovnaní s bežnými "krabicovými" riešeniami či prenajatými eshopmi. Rozdiel v objednávkach zbadáte okamžite.

icon

Rýchlosť nad zlato

Už počas vývoja eshopu myslíme na rýchlosť stránky. Optimalizujeme kód a nepoužívame žiadne zbytočné skripty, ktoré môžu eshop spomaľovať. Ešte pred spustením aplikujeme najmodernejšie postupy pre optimalizovanie rýchlosti na čo najvyššiu úroveň. Nenúťme zákazníkov čakať ani o sekundu viac ako musia.

bg

Administrácia eshopu na mieru

Najmodernejšie funkcie na spravovanie vášho eshopu.

 • icon

  Jednoduché ovládanie

  Prehľadnosť a intuitívnosť nastavení a editácie

 • icon

  Všetko čo potrebujete

  Kompletná konfigurácia eshopu na jednom mieste

 • icon

  Údaje na dosah ruky

  Moderný dashboard s prehľadmi výkonu eshopu

 • icon

  Stále najnovšie funkcie

  Pridávanie nových funkcií na mieru podľa potreby

Najnovšie E-shopy,na ktorých sme pracovali

Moderné e-shopy na mieru so všetkými funkciami,ktoré potrebujete

Vyberte projekt

Redizajn eshopu s novým UX a programovaním všetkých funkcií na mieru pre úspešnú slovenskú firmu s nábytkom
bg

Ako postupujeme
pri tvorbe E-shopu?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Urna neque amet facilisis pulvinar phasellus. Magna urna interdum ac id at sit ultrices lacus. Lorem amet massa id sit lacus. Purus.

Spoznáme váš biznis

Jednoduchá editácia produktov, kategórií, ale aj celého objednávkového systému. Vďaka tomu je tvorba eshopu efektívna a jednoducho si ho viete spravovať aj sami.

Moderný grafický dizajn

Funkcie podľa potreby

Responzívny dizajn

SEO friendly

Optimalizácia rýchlosti

Funkcie

 • Grafika
 • Objednavky
 • Produkty
 • Kategorie
 • Marketing
 • Obsah

Dizajn pod kontrolou

Jednoduchá editácia produktov, kategórií, ale aj celého objednávkového systému. Vďaka tomu je tvorba eshopu efektívna a jednoducho si ho viete spravovať aj sami.

icon

Jednoduchá úprava produktov

Jednoduchá editácia produktov, kategórií, ale aj celého objednávkového systému. Vďaka tomu je tvorba eshopu efektívna a jednoducho si ho viete spravovať aj sami.

icon

Moderný grafický dizajn

V službe Tvorba eshopu je zahrnutá aj tvorba grafického dizajnu. Naši grafici pre vás pripravia viac návrhov vášho eshopu, podľa požiadaviek a brand identity.

icon

Funkcie podľa potreby

Či predávate oblečenie, autosúčiastky alebo mäso. Vieme vytvoriť vhodné funkcie a filtre, vďaka ktorým uľahčíme proces objednávania, rezervácií alebo iných vylepšení pre váš konkrétny eshop.

icon

Responzívny dizajn

Vďaka responzívnemu dizajnu zabezpečíme prehľadné zobrazenie produktov na tabletoch, mobiloch, ako aj klasických PC. Už pri tvorbe eshopu myslíme aj na mobilné zariadenia.

icon

SEO friendly

Systém je predpripravený na vypĺňanie metapopisov. Zároveň je naprogramovaný tak, aby bolo dodržaných čo najviac SEO štandardov. V rámci balíku Standard dodávame riešenie pre kategórie, ktoré je zamerané na SEO.

icon

Optimalizácia rýchlosti

Už počas vývoja myslíme na rýchlosť stránky. Optimalizujeme kód a nepoužívame zbytočne veľa rozšírení a skriptov, ktoré môžu eshop spomaľovať. Pri spustení aplikujeme niekoľko mechaník pre optimalizovanie rýchlosti.

Povedali o nás

Už viac než 100 klientov nám prejavilo dôveru pri vypracovaní svojich projektov. Hľadáme ambiciózne spoločnosti s túžbou skutočne inovovať. Ak patríte medzi nich, kontaktujte nás ešte dnes.

Dôkazom našej kvality je aj hodnotenie na najväčšom slovenskom portáli zameranom na tvorbu webov - Nakoduj.to. Sme vypracovávateľ s najvyšším hodnotením 4.9/5, pri 47 úspešne odovzdaných projektoch.

Nakoduj.to

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Ozvite sa nám

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*
Pošlite správu