Vyberte sekciu
Všetky články
Webstránky
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Dentique

www.dentique.sk

Novovzniknutá dentálna klinika v centre Bratislavy od nás dostala nový názov brandu, logo, krásny moderný webdesign a to všetko sme naprogramovali na mieru. Pripravujeme aj mobilnú aplikáciu a vlastného chat bota na objednávanie termínov.

Čo sme robili

  • Tvorba názvuTvorba názvu
  • logo & brandinglogo & branding
  • ux & web designux & web design
  • kódovanie front-endu (bootstrap)kódovanie front-endu (bootstrap)
  • programovanie (php)programovanie (php)programovanie (php)

O projekte

Spolupráca s Dentique prebiehala nasledovne:

1

Ako to prebiehalo

Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé etapy vývoja projektu. Každý jeden projekt a klient je individuálny, podľa toho sa líši aj rozsah a detail prác na projekte. O momentálnej fáze tvorby je klient vždy informovaný a poskytuje nám svoj feedback.

2

Zadanie

Klient nám poskytol zadanie, ktoré sme si spolu odkonzultovali a spracovali do projektovej dokumentácie, ktorou sa následne riadil celý projekt. Niektorí klienti majú vlastnú špecifikáciu, iným ju spracujeme my na základe požiadaviek. Pri rozsiahlejších projektoch sa navrhuje celá architektúra, rozpisujú sa detailne všetky funkcie a kreslia sa use-case modely.

3

Riešenie

Od začiatku prác na projekte sa vyčlení menší tím, ktorý sa venuje práve danému projektu. Snažíme sa pracovať non-stop, aby už po krátkej dobe videl klient nejakú ukážku alebo prototyp a videli sme, či ideme správnou cestou. Ďalej projekt konzultujeme a posielame updaty, až kým sa nedopracujeme k výsledku, s ktorým sme aj my aj klient spokojný.

4

Výsledok

Na konci developmentu posielame klientovi beta verziu, kde si vie skontrolovať celý design a všetky funkcionality. Na tejto verzii rovnako testujeme aj my a optimalizujeme posledné detaily pred spustením projektu live.

Firemná identita

Pochopenie projektu, jeho zámeru a odborný prístup sú úspechom k plnohodnotnej firemnej identite.

Po konzultáciach s klientom sme pripravili zrozumiteľné firemné princípy, ktoré by mal nový projekt prezentovať nie len designom, ale aj textami, fotkami a inými komunikačno-vizuálnymi kanálmi.

Modrá stuha
Limed Spruce
Bridlicová sivá
Šedá myška

Azo Sans

Azo Sans is a geometric sans, inspired by the constructivist typefaces of the 1920’s. It’s nuances soften the strictness of pure geometry, and makes it more human and pleasant to read in longer texts.

Font example

UX & Moderný web design

Nová profesionálna tvár Vášho webu

Nový design stránky Dentique zahŕňa všetko, čo by mala profesionálna stránka spĺňať. Jednoduchosť, krása a jedinečnosť sú len jednou časťou, ale tou hlavnou je samotný obsah stránky, ktorý musí byť stredobodom pre uživateľa, aby vypovedal to, čo je potrebné.

Ďalší projekt

Zamestnám

Zobraz