Kto sme
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Programovanie

Zenbooking

Prípadová štúdia

Firemná identita a dizajn pre portál, pomahajúci ľuďom získať viac informácií o dostupných hypotékach na trhu na Slovenskom trhu bez zbytočného hľadanie na googli.

Po konzultáciach s klientom sme pripravili 3 jednoduché firemné princípy, ktoré by mal nový portál prezentovať nie len dizajnom ale aj textami, fotkami a inými komunikačno-vizuálnymi kanálmi.

Čo sme robili

  • LogoLogo
  • Korporátna identitaKorporátna identita
  • Vytvorenie responzívnej HTML šablon Vytvorenie responzívnej HTML šablon
  • ProgramovanieProgramovanie

O projekte

Spolupráca s Tatry Golf residence park na vytvorenie nového firemného štýlu a stránky pre online portál.

1

Zadanie

V máji roku 2017 sa nám ozvala spoločnost Allriskslovakia s ktorou sme spolupracovali už aj na iných projektov pre vytvorenie nového vizuálneho štýlu pre ich nový projekt hypotéka.sk

2

Riešenie

Vytvoriť vizuálny štýl portálu, pripraviť stránku fron-end ready, ktorá by imponoval na cieľovú skupinu hľadajúcu viac informácií o tom čo je hypotéka, ako sa vybavuje a ako je ju môžné získať.

3

Výsledok

Úzko sme spolupracovali s majiteľmi portálu, ktorí mali predstavu o tom ako by nový štýl mal vyzerať ale pritom stále ponechávali dostatok kreativity a možnosti pre dizajnerá na vytvorenie nového štýlu. Po úspečných dizajnových sprintoch sme s tránku front-endovo nakódovali a odovzdali v Novembry 2017.

4

Ako to prebiehalo

Dizajnová stránka projektu bola rozdelená do týždenných sprintov, ktoré boli odprezentované a odkumunikované. Následne projekt bol prevzaty front-end developom, ktorého sme poskytli, ktorý v spolupráci s dizajnérom po 3 týždňoch odovzdal projekt klientovy na úspešne spustenie.

Všetko v jednom

Webstránka s novou identitou

Nový dizajn a firemná identita stránky hypotéka.sk zahŕňa všetko čo by mala novodobá stránka spĺňať. Jednoduchosť, krása a jedinečnosť sú len jednou časťou ale tou hlavnou je samotný obsah stránky, ktorý musí byť stredobodom pre uživateľa aby vypovedal to čo je potrebné.

Ďalší projekt

Ako stavať