Vyberte sekciu
Všetky články
Aplikácie
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Biutimi

www.biutimi.sk

Pre Biutimi sme vytvorili modernú mobilnú aplikáciu. Súčasťou projektu bola aj tvorba prezentačnej microsite a moderného loga a brandingu.

Čo sme robili

O projekte

Spolupráca s Biutimi prebiehala nasledovne:

1

Ako to prebiehalo

Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé etapy vývoja projektu. Každý jeden projekt a klient je individuálny, podľa toho sa líši aj rozsah a detail prác na projekte. O momentálnej fáze tvorby je klient vždy informovaný a poskytuje nám svoj feedback.

2

Zadanie

Klient nám poskytol zadanie, ktoré sme si spolu odkonzultovali a spracovali do projektovej dokumentácie, ktorou sa následne riadil celý projekt. Niektorí klienti majú vlastnú špecifikáciu, iným ju spracujeme my na základe požiadaviek. Pri rozsiahlejších projektoch sa navrhuje celá architektúra, rozpisujú sa detailne všetky funkcie a kreslia sa use-case modely.

3

Riešenie

Od začiatku prác na projekte sa vyčlení menší tím, ktorý sa venuje práve danému projektu. Snažíme sa pracovať non-stop, aby už po krátkej dobe videl klient nejakú ukážku alebo prototyp a videli sme, či ideme správnou cestou. Ďalej projekt konzultujeme a posielame updaty, až kým sa nedopracujeme k výsledku, s ktorým sme aj my aj klient spokojný.

4

Výsledok

Na konci developmentu posielame klientovi beta verziu, kde si vie skontrolovať celý design a všetky funkcionality. Na tejto verzii rovnako testujeme aj my a optimalizujeme posledné detaily pred spustením projektu live.

Firemná identita

Pochopenie projektu, jeho zámeru a odborný prístup sú úspechom k plnohodnotnej firemnej identite.

Po konzultáciach s klientom sme pripravili zrozumiteľné firemné princípy, ktoré by mal nový projekt prezentovať nie len designom, ale aj textami, fotkami a inými komunikačno-vizuálnymi kanálmi.

Dark lavender
Palatinate purple
Dark purple
White

Quicksand

Quicksand is a display sans serif with rounded terminals. The project was initiated by Andrew Paglinawan in 2008 using geometric shapes as a core foundation. It is designed for display purposes but kept legible enough to use in small sizes as well. In 2016, in collaboration with Andrew, it was thoroughly revised by Thomas Jockin to improve the quality.

Font example

Na detailoch záleží

Precíznosť v každej maličkosti

Dokonalosť je ukrytá v detailoch. Aj na prvý pohľad jednoduché logá môžu skrývať často viac ako sa zdá. Práve docieliť jednoduchosť a estetickú príťažlivosť je výzvou pre každé grafické studio.

Ďalší projekt

Flipwork

Zobraz