Vyberte sekciu
Všetky články
Aplikácie
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Biutimi

Mobilná aplikácia

Pre Biutimi sme vytvorili modernú mobilnú aplikáciu. Súčasťou projektu bola ja tvorba prezentačnej microsite a modernéh logo a branding.

Čo sme robili

O projekte

Spolupráca s Biutimi prebiehala nasledovne:

1

Zadanie

Klient nám poskytol zadanie, ktoré sme si spolu odkonzultovali a spracovali do projektovej dokumentácie, ktorou sa následne riadil celý projekt. Niektorí klienti majú vlastnú špecifikáciu, iným ju spracujeme my na základe požiadaviek. Pri rozsiahlejších projektoch sa navrhuje celá architektúra, rozpisujú sa detailne všetky funkcie a kreslia sa use-case modely.

2

Riešenie

Od začiatku prác na projekte sa vyčlení menší tím, ktorý sa venuje práve danému projektu. Snažíme sa pracovať non-stop, aby už po krátkej dobe videl klient nejakú ukážku alebo prototyp a videli sme, či ideme správnou cestou. Ďalej projekt konzultujeme a posielame updaty, až kým sa nedopracujeme k výsledku, s ktorým sme aj my aj klient spokojný.

3

Výsledok

Na konci developmentu posielame klientovi beta verziu, kde si vie skontrolovať celý design a všetky funkcionality. Na tejto verzii rovnako testujeme aj my a optimalizujeme posledné detaily pred spustením projektu live.

4

Ako to prebiehalo

Poďme sa spolu pozrieť na jednotlivé etapy vývoja projektu. Každý jeden projekt a klient je individuálny, podľa toho sa líši aj rozsah a detail prác na projekte. O momentálnej fáze tvorby je klient vždy informovaný a poskytuje nám svoj feedback.

Firemná identita

Pochopenie projektu, jeho zámeru a odborný prístup sú úspechom k plnohodnotnej firemnej identite.

Po konzultáciach s klientom sme pripravili zrozumiteľné firemné princípy, ktoré by mal nový projekt prezentovať nie len designom, ale aj textami, fotkami a inými komunikačno-vizuálnymi kanálmi.

Dark lavender
Palatinate purple
Dark purple
White

Quicksand

Quicksand is a display sans serif with rounded terminals. The project was initiated by Andrew Paglinawan in 2008 using geometric shapes as a core foundation. It is designed for display purposes but kept legible enough to use in small sizes as well. In 2016, in collaboration with Andrew, it was thoroughly revised by Thomas Jockin to improve the quality.

Font example

Na detailoch záleží

Precíznosť v každej maličkosti

Dokonalosť je ukrytá v detailoch. Aj na prvý pohľad jednoduché logá môžu skrývať často viac ako sa zdá. Práve docieliť jednoduchosť a estetickú príťažlivosť je výzvou pre každé grafické studio.

UX & Moderný web design

Nová profesionálna tvár Vášho webu

Nový design stránky Biutimi zahŕňa všetko, čo by mala profesionálna stránka spĺňať. Jednoduchosť, krása a jedinečnosť sú len jednou časťou, ale tou hlavnou je samotný obsah stránky, ktorý musí byť stredobodom pre uživateľa, aby vypovedal to, čo je potrebné.

Mobilná verzia

Väčšina návštevníkov prichádza cez mobilné zariadenia. Nazabúdajte na to.

Responzívna verzia projektu je pre nás viac ako dôležitá. Stránky preto navrhujeme od samého začiatku tak, aby boli prehľadné a použiteľné aj na mobiloch, tabletoch či iných rozlíšeniach. Len vďaka tomu zabezpečíte svojim návštevníkom plnohodnotné UX (user experience), a zvýšite svoju šancu, aby využili Vaše služby, alebo zakúpili Váš produkt, či vykonali inú požadovanú akciu. Mobilné verzie dôkladne testujeme a simulujeme rôzne podmienky a zariadenia, aby sme zaručili čo najlepší zážitok pri prezeraní Vášho projektu.

Ďalší projekt

Flipwork

Zobraz