Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Grafické práce

Vyriešime za vás kompletnú vizuálnu komunikáciu. Sme doma online i offline. Uľahčite vašim zákazníkom rozhodovanie a nechajte ich rozhodnúť sa pre vás.

Digitál

Zhmotníme vaše predstavy do reality. Okrem moderného webu je v dnešnej dobe nutné mať vymakanú celú vizuálnu kreatívu. Od ikoniek na mieru, cez tvorbu bannerov až po grafiku na sociálne siete, naši dizajnéri sú vám plne k dispozícii.

Animácie

Animácie na váš web, promo kampane či Google Ads neboli nikdy dostupnejšie. Využívame HTML5 či najnovší AMPHTML formát. Oživte svoj projekt a pritiahnite pozornosť návštevníkov výraznejšie, než obyčajným textom či obrázkom.

Print/DTP

Vizitky, letáky, plagáty, brožúry, obálky, bannery, rollupy, billboardy a mnohé ďalšie. Spojíme vašu firemnú identitu s obsahom, aby sme vytvorili moderné offline média pre vašu reklamu. Príprava do tlače je samozrejmosť.

3D rendering

Potrebujete trojrozmerný model či vizualizáciu pre produkt, ktorý zatiaľ existuje len na papieri? Zatraktívnite prezentácie pre vašich zákazníkov týmto efektným spôsobom. Pracujeme s programami 3DS MAX, Autodesk 3DS, SketchUp a Rhinoceros.

Pomôžeme vám so zadaním?

Zaujali vás naše služby? Pomôžte nám pochopiť vaše očakávania. Vyplňte online dotazník a ozveme sa vám späť s riešením.

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*