Vyberte sekciu
Všetky články
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu
Vyberte sekciu

Grafické práce

Riešime za Vás kompletnú online & offline vizuálnu komunikáciu. Uľahčite Vašim potenciálnym klientom rozhodnutie vybrať si práve Vás.

Referencie

drag&dropdrag&drop

Digital

Zhmotníme Vaše predstavy do reality. Okrem príťažlivého webu je v dnešnej dobe nutné mať moderne spracovanú celú kreatívu, či už je to tvorba bannerov na web, sociálne médiá alebo iné grafické práce. Naši designeri sú Vám k dispozícii. Tvoria designy ako aj prepracované ilustrácie.

Animácie

Tvoríme animácie na mieru určené na Váš web či Google Ads kampane. Viete ich využiť aj ako HTML5 bannery alebo najnovší formát AMPHTML s vysokou rýchlosťou zobrazenia. Oživte svoj projekt pohyblivými obrázkami, ktoré pritiahnu pozornosť Vašich klientov viac ako len statický text či obrázok.

3D & rendering

Potrebujete trojrozmerný model či 3D animáciu pre online banner, reklamné video alebo inú vizualizáciu? Zefektívnite Vaše prezentácie týmto sofistikovaným spôsobom. Pošlite nám zadanie a pozrieme sa na to. Pracujeme s programami 3DS MAX, Autodesk 3DS, SketchUp a McNeel Rhinoceros.

Print/DTP

Vizitky, letáky, plagáty, brožúry, obálky, skladačky, bannery, rollupy, billboardy, bigboardy a ďalší grafický design, ktorý si len dokážete predstaviť. Fantázii sa medze nekladú. Aplikujeme Vašu firemnú identitu a naplníme obsahom, ktorý požadujete. Vieme Vám pomôcť aj so samotnou prípravou do tlače.

Pozrite si naše projekty

Pomôžeme Vám so zadaním?

Radi by ste využili naše služby? Pomôžte nám pochopiť Váš projekt. Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme späť

Kontaktujte nás

O akú službu máte záujem
E-mail*
Vaša správa*